صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ

خبرهای روز فداغ

بانی خیر حسینیه و مسجد جامع فداغ، چشم انتظار دعای خیر شما

حاج غلام اشکنانی از خیر اندیشان بزرگ و نامدار منطقه که “حسینیه و مسجد جامع فداغ” نیز به همت خیرخواهانه و خداپسندانه ایشان ساخته شده است، هم اکنون بر اثر بیماری در بیمارستان قطر بستری و جهت بهبودی و سلامتی دوباره خود چشم به دعای خیر شما مردم شریف دوخته است.

مشاهده بیشتر »

یاد باد آن لاله های آسمانی، یاد باد

بزرگ ترین همایش گرامی داشت یاد و خاطره هفت شهید گلگون کفن دهستان های فداغ و خلیلی با حضور بیش از هزار و پانصد نفر از مردم همیشه در صحنه، شهیدپرور و ولایتمدار منطقه، در محل گلزار سراسر نور شهدای فداغ برگزار شد.

مشاهده بیشتر »

در هفته سلامت : آتش زدن اجناس تاریخ گذشته در فداغ

با آغاز هفته سلامت مبنی بر شعار ایمنی غذا از مزرعه تا سفره امروز طی بازدید ضربتی از مغازه های مواد غذایی در سطح روستا توسط خانم حسن پور کارشناس بهداشت محیط گراش و رستمی بهورز خانه بهداشت فداغ مقدار یکصد و بیست و دو کیلوگرم مواد غذایی فاقد تاریخ مصرف جمع آوری و پس از صورتجلسه با حضور دهیار ...

مشاهده بیشتر »

شبی به یاد ماندنی با”دست پخت های خودمانی” در بیرم

به مناسبت شعار بهداشت جهانی در سال ۲۰۱۵ مبنی بر غذای سالم از مزرعه تا بشقاب و ایجاد نشاط و شادابی در جامعه ویژه برنامه ای با عنوان شبی به یاد ماندنی با دست پخت های خودمانی با همکاری و میزبانی شورای اسلامی بخش و شهر بیرم و سرای فرهنگ در شهر تاریخی-مذهبی بیرم با حضور ۲۰ نفر از شرکت ...

مشاهده بیشتر »

همایش بزرگ لاله های آسمانی در فداغ

یادواره شهدای دهستان های فداغ، خلیلی و دیده بان، دوم اردیبهشت ماه برگزار می گردد. به مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس سپاه پاسداران و اعلام انقلاب فرهنگی، همزمان با سالروز شهادت امام هادی (ع)، حوزه مقاومت امام خامنه ای (مد ظله) فداغ در نظر دارد چهارمین همایش بزرگداشت مقام شامخ شهدا را در مرکز دهستان فداغ برگزار نماید.

مشاهده بیشتر »

زیباسازی آب انبار “ماسین” فداغ

پیش از ظهر امروز، گنبد آب انباری در مرکز فداغ معروف به ماسین (خواجه محسن) که در کنار میدان امام حسین (ع) این دهستان قرار دارد، با هدف نوسازی و زیباسازی این اثر قدیمی، توسط شورای فداغ با هماهنگی اداره اوقاف و امور خیریه گراش تخریب شد.

مشاهده بیشتر »