صفحه اصلی » خبرهای روز لار

خبرهای روز لار

یاد باد آن لاله های آسمانی، یاد باد

بزرگ ترین همایش گرامی داشت یاد و خاطره هفت شهید گلگون کفن دهستان های فداغ و خلیلی با حضور بیش از هزار و پانصد نفر از مردم همیشه در صحنه، شهیدپرور و ولایتمدار منطقه، در محل گلزار سراسر نور شهدای فداغ برگزار شد.

مشاهده بیشتر »

مژده به لارستانی ها – ایجاد ادارات جدید در لار

لارستان بزرگ با پیگیری های نماینده فعال مردم منطقه لارستان ، خنج و گراش در مجلس ، صاحب دو ادارات کل گردید ؛ یکی بنام اداره کل صنعت و معدن و دیگری نیز اداره کل جهاد کشاورزی لارستان که بر همه مردم منطقه مبارک باد. آقای دکتر جعفرپور خدا قوت.

مشاهده بیشتر »

تسلیت به خانواده و بستگان مرحوم جعفرپور – برادران تقی نژاد ، فداغ

انّا لله وانّا الیهِ راجعون جناب آقای دکتر جمشید جعفرپور نماینده محترم مردم لارستان ، خنج و گراش و هوشنگ جعفرپور،  درگذشت پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترم و کلیه بازماندگان و بستگان مرحوم تسلیت عرض نموده و شریک غم شما می باشیم و از خداوند بزرگ برای آن مرحوم طلب مغفرت نموده و برای شما و بازماندگان ...

مشاهده بیشتر »

بزرگ خاندان جعفرپور به رحمت ایزدی پیوست

انّا لله وانّا الیهِ راجعون مردم دهستان فداغ درگذشت پدربزرگوار نماینده مردم لارستان ، خنج و گراش دکتر جمشید جعفرپور  و همچنین برادر نماینده آقای هوشنگ جعفرپور را به ایشان و بازماندگان  و بستگان آن مرحوم تسلیت عرض نموده و علو درجات را برای آن مرحوم از خداوند منان مسئلت دارند و مردم فداغ برای عرض تسلیت و تسلی خاطر ...

مشاهده بیشتر »

عرض تسلیت و همدردی

امروز صبح مردم فداغ برای عرض تسلیت و همدردی در مجلس ترحیم نماینده ولی فقیه مرحوم حضرت آیت الله سید مجتبیٰ موسوی در لارستان شرکت نمودند و به بیت معظم ایشان و فرزندان تسلیت گفتند و خود را شریک غم ایشان داشتند.

مشاهده بیشتر »

ارتحال ملکوتی حضرت آیت الله سیّد مجتبی موسوی لاری

تصویر: صحبت نو انّا لله و انّا الیهِ راجعون ارتحال جانگداز حضرت آیت الله سیّد مجتبی موسوی لاری نماینده ولی فقیه در لارستان به پیشگاه امام زمان عج الله تعالیٰ فرجه الشریف و نائب بر حقش حضرت آیت الله خامنه ای ؛ و مردم لارستان و خانواده محترم آن مرحوم و بستگان و اقارب تسلیت و تعزیت عرض نموده.

مشاهده بیشتر »

عرض تسلیت

تصویر: صحبت نو مردم فداغ برای عرض تسلیت در تشییع جنازه آیت الله سید مجتبی موسوی لاری نماینده ولی فقیه در لارستان شرکت خواهند کرد و خود را در این مصیبت وارده شریک غم و اندوه خانواده محترم مرحوم میدانند.

مشاهده بیشتر »

آقای حاج محمد حسین نخبه الفقهایی به دیار باقی شتافتند

تصویر: صحبت نو انّا لله و اِنّا الیهِ راجِعون عروج ملکوتی مرحوم حاج محمد حسین نخبه الفقهایی مردی صدوق و خدمتگذار را ، به پدر بزرگوار و خانواده محترم ، برادران ، دوستان و آشنایان ایشان و همچنین به لارستانی ها و مردم فداغ تسلیت باد.

مشاهده بیشتر »

افتتاح وبسایت شخصی و اطلاع رسانی نماینده محترم

افتتاح وبسایت شخصی و اطلاع رسانی نماینده محترم لارستان ، خنج و گراش به یمن و برکت نیمه شعبان سالروز تولد منجی موعود (( عج)) ، پایگاه اطلاع رسانی دکتر جمشید جعفرپور ، نماینده منتخب مردم شریف لارستان ، خنج و گراش آغاز به کار نموده است . در نظر است این پایگاه ، پل ارتباطی برای اطلاع رسانی از ...

مشاهده بیشتر »

کلیپ وداع با حضرت آیت الله العظمی سید عبدالعلی آیت اللهی

در گذشت حضرت آیت الله العظمی سید عبدالعلی آیت اللهی کلیپ وداع تهیه شده توسط محمد علی رحیمی نژاد با استفاده از ویدئو های آقایان کاظم رحیمی نژاد و هادی جلاله و عکس های آقایان عادل پورشمسی, سجاد آریان, غلامرضا افروشه و حسن محسن زاده است. لینک دانلود منبع : صحبت نو

مشاهده بیشتر »

مجلس ختم آیت اللهی (ره) روز دوشنبه هفته آینده در تهران

مجلس ختم آیت الله العظمی آیت اللهی (ره) روز دوشنبه هفته آینده در تهران برگزار می شود لارستانی های مقیم تهران روز دوشنبه 29 خرداد در مسجد نور مجلس ترحیمی به مناسبت ارتحال آیت الله العظمی آیت اللهی برگزار می کنند.

مشاهده بیشتر »

آیت الله آیت اللهی همچون یک مرجع تقلید تشییع شدند

مقام معظم رهبری: آیت الله آیت اللهی همچون یک مرجع تقلید تشییع شدند مراسم ترحیم آیت الله العظمی سید عبدالعلی آیت اللهی صبح امروز چهارشنبه 24 خرداد با حضور آیت الله محمدی گلپایگانی- رئیس دفتر مقام معظم رهبری- و آیت الله ایمانی- نماینده ولی فقیه در استان فارس -در حسینیه اعظم لار برگزار شد. –

مشاهده بیشتر »

خاکسپاری پیکر آیت الله العظمی آیت اللهی

دقایقی پیش پیکر آیت الله العظمی آیت اللهی در حسینیه اعظم لار به خاک سپرده شد دقایقی پیش در میان غم و اندوه فراوان و با حضور انبوه عزاداران و شخصیت های کشوری و مذهبی پیکر پاک آیت الله العظمی آیت اللهی در حسینیه اعظم لار به خاک سپرده شد.

مشاهده بیشتر »