صفحه اصلی » مشکلات فداغ

مشکلات فداغ

شروع دوباره در تونل بالنگستان از سال ۹۴

خبرنگاران منطقه در یک نشست خبری با مهندس داریوش نصر، مدیر کل راه و شهرسازی لارستان دیدار و گفت‌وگو کردند. سرنوشت کمربندی گراش، تونل بالنگستان، جاده چک‌چک، مجتمع بسیجیان و مجتمع بزرگ تجاری گراش از جمله مباحثی بود که در این نشست مطرح شد.

مشاهده بیشتر »

در نشست مردم و مسئولین ، مشکلات فداغ زیر ذره بین رفت

عصر دیروز ؛ سه شنبه بیست و پنجم آذرماه ، نماینده مردم سه شهرستان لار ، گراش و خنج در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار گراش ، مسئولین ادارات و هیئت همراه از نزدیک با مردم فداغ در مسجد زائرحسینی دیدار و گفت و گو کردند و همچنین اهم مشکلات و کمبودها در این روستا زیر ذره بین قرار گرفت.

مشاهده بیشتر »

استفاده روزانه 8000 لیتری فداغی ها از آب آب شیرین کن / درخت های پارک از مرگ نجات یافت

خرابی سه ماهه آب شیرین کن فداغ و قطعی مکرر شبکه آب روستایی در حالی بود که دیگر این روزها دسترسی به آب شرب و مصارف خانگی برای مردم مشکل ساز شده و به دنبال این بحران ؛  آب انبار ها نیز ته کشیده بود و این باعث شد تا مردم فداغ در تهیه آب شرب و مصارف خانگی دچار ...

مشاهده بیشتر »

تونل بالنگستان : شروعی دوباره

پس از یک سال و اندی توقف در اجرای طرح عملیاتی احداث تونل بالنگستان و راه‌های طرفین مسیر واقع در محور ارد – فداغ ، پیگیری ها برای شروع دوباره عمليات اجرايي این پروژه افزایش یافته است.

مشاهده بیشتر »

درخواست آبفاروستایی شهرستان گراش از مردم برای صرفه جویی

حسینعلی نورسته ریاست محترم آبفا روستایی شهرستان گراش ، از  مردم فداغ ، خلیلی و روستاهای توابع به دلیل قطعی چندین روزه آب عذرخواهی نمود و جهت اطلاع بیشتر شما مردم ، اطلاعیه ای را در جهت صرفه جویی در مصرف آب ، به فداغ آنلاین سایت خبری و مردمی فداغ ارسال کرد.

مشاهده بیشتر »

مرگ درخت ها در فداغ

با توجه به کمبود میزان بارش باران در این منطقه ؛ سد فداغ دقیقه به دقیقه خشک و خشک تر شده و به دنبال آن انهدام و از بین رفتن درختان و فضای سبز سد ؛ بر اثر آبیاری نشدن شاهد هستیم.

مشاهده بیشتر »

ورودی فداغ ، ورودی مرگ…!! / یک وعده که همچنان خاک می خورد

از جمله معضلات اصلی و درعین حال خطرناک حال حاضر فداغ ، وجود تقاطع حادثه ساز در قسمت شمال این روستا می باشد که در محل تلاقی جاده اصلی مسیر فداغ-ارد-بیرم وعمادشهر قرار گرفته  و فاقد ایمنی بوده و تاکنون حدود 18 مورد پرونده حادثه ساز منجر به واژگونی ، تصادف و حتی مرگ در این قسمت گزارش شده است.

مشاهده بیشتر »