صفحه اصلی » انتخابات

انتخابات

پیام تقدیر و تشکر خزانه دار اتحادیه صنف خرازان بندرعباس از خبرنگار فداغ و همراهان در انتخابات

غلام حسین خدمتی خزانه دار اتحادیه ی صنف خرازان بندرعباس پس از پایان انتخابات هیات مدیره ی این صنف با ارسال پیامی از رضا تقی نژاد خبرنگار فداغ به پاس پوشش خبری انتخابات و همچنین از کسانی که در انتخابات شرکت کرده بودند ، تقدیر و تشکر کرد.

مشاهده بیشتر »

نتیجه نهایی انتخابات شورای اسلامی فداغ مشخص شد + آراء

امروز شاهد حضور همگانی و زیادی از مردم فداغ در انتخابات شورای اسلامی و ریاست جمهوری در پای صندوق های رأی بودیم. هر شخص به نوبه و عقیده خود ، نماینده آینده اش را انتخاب می کرد و به شرکت در انتخابات سرنوشت ساز هیجان خاصی داشتند که رقابت ها نیز بسیار حساس بنظر می آمد. لیست نهایی آراء انتخابات ...

مشاهده بیشتر »

مردم فداغ در انتخابات روز جمعه شرکت می کنند

مردم فداغ فردا یعنی روز جمعه 24 خردادماه 1392 در پای صندوق های رأی و انتخابات این روز با شور و نشاط و حضور گسترده در حسینیه های جامع و وحدت حاظر می شوند و به کاندیداهای موردنظر خود هم برای ریاست جمهوری و هم شورای اسلامی محل رأی می دهند.

مشاهده بیشتر »

مجموعه ای از فعالیت های عظیم شورای اسلامی فداغ در دوره سوّم – قابل توجه مردم

بسمه تعالی بدینوسیله به اطلاع اهالی محترم روستای فداغ می رساند با توجه به اتمام سومین دوره شورای اسلامی فداغ این شورای اسلامی با 6 سال خدمت بی وقفه و بدون چشمداشت به این مردمی که مستحق هرگونه خدمت هستند ، به مواردی از پیگیری ها و کارهای انجام شده ی این دوره از شورای اسلامی فداغ اشاره میگردد که ...

مشاهده بیشتر »

آگهی اسامی نامزدهای انتخاباتی شورای اسلامی روستای فداغ

در اجرای ماده 51 قانون انتخابات و ماده 57 آیین نامه اجرایی به آگاهی اهالی محترم حوزه انتخابیه روستای فداغ می رساند که انتخابات چهارمین دوره شورای اسلامی روستاها در روز جمعه مورخ 1392/3/24 برگزار می گردد و اسامی نامزد های شورای اسلامی فداغ بشرح ذیل می باشد‌ :

مشاهده بیشتر »

اعضای شورای آینده فداغ چه کسانی خواهند بود ؟ + لیست آراء گذشته

باید بدانیم که : کسانی شورا می شوند که دارای برنامه های متنوعی جهت پیشرفت و توسعه فداغ در نظر داشته باشند، نه فقط بعنوان یک شعار و اخذ رأی و یا خراب کردن فداغ! مردم نمایندگانی برای جامعه خود می خواهند که دارای برنامه و هدف باشد ، نه فقط در حدّ  حرف و شعار صحبت کنند.

مشاهده بیشتر »

چند روز دیگر تا انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا

بسم الله الرحمن الرحیم سلام خدمت همه شما بزرگواران و هموطنان و همشهریان از امروز تا فردا ( روز انتخابات ) دیگر فرصت زیادی نمانده است. فقط 4 روز دیگر وقت تفکر و انتخاب سرنوشت ساز در پیش داریم. در این چند روز باقی مانده باید مبحث انتخاب چه کسانی برای نماینده خود و جامعه مان درصد توان و فکر ...

مشاهده بیشتر »

حضور نماینده مجلس شورای اسلامی در فداغ

جناب آقای دکتر جعفرپور نماینده مردم لارستان ، گراش و خنج و هیئت همراه به دهستان فداغ و روستاهای اطراف و دهستان خلیلی تشریف فرما شدند. پس از بازدید از منطقه در ساعت  30 :23 دقیقه شب در حسینیه جامع فداغ حضور پیدا کردند و در مورد فعالیت خود و کارهای انجام شده برای حاضرین در حسینیه جامع صحبت فرمودند.

مشاهده بیشتر »

مجموع نامزد های انتخاباتی شورای اسلامی فداغ + انصرافی ها

تا امروز ما شاهد انصراف و کناره گیری چند تن از نامزدهای انتخاباتی شورای اسلامی فداغ هستیم و لیست نهایی که تا الان در دسترس ما قرار گرفته شده است را می توانید در ادامه مطلب مشاهده نمایید و از همین الان آراء خود را بشناسید و از بین 17 نامزد ، 6 نامزداصلح و زحمت کش و دلسوز جامعه ...

مشاهده بیشتر »

دفاع از حق و حقوق قانونی مردم و ایجاد یک شورای مردمی – بذرافشان – انتخاباتی

آقای عادل بذرافشان، 34 ساله دارای مدرک تحصیلی دیپلم ، یکی از نامزد های انتخاباتی شورای اسلامی دهستان فداغ می باشند. ایشان بطور کلی و جامع به سوالات ما پاسخ گو بودند و ما نیز طبق پاسخ های جامع  کلی ، به معرفی و اهداف و نظرات ایشان می پردازیم.

مشاهده بیشتر »

خدمت به مردم شریف فداغ و خالی نگذاشتن صحنه های خدمت و عمل – باقری – انتخاباتی

آقای علی اکبر باقری ، 32 ساله و دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس ادبیات ( ترم آخر ) ، یکی از نامزد های انتخاباتی شورای اسلامی دهستان فداغ می باشند. اولین و مهمترین انگیزه و هدف ایشان از حضور در انتخابات ، خدمت به مردم شریف فداغ و خالی نگذاشتن صحنه های خدمت و عمل می باشد.

مشاهده بیشتر »

تلاش جهت رفع مشکلات پیش روی مردم و درصد توان و فکر – دست سوز – انتخاباتی

آقای قاسم دست سوز ،29 ساله و دارای مدرک کارشناسی جغرافیای طبیعی ، یکی از نامزد های انتخاباتی شورای اسلامی دهستان فداغ می باشند. اولین و مهمترین انگیزه و هدف ایشان جهت حضور در انتخابات تلاش جهت رفع مقداری از مشکلات پیش روی مردم و درصد توان و فکر است.

مشاهده بیشتر »

جهت آبادی و عمران باید همه با شورا و خدمتگزاران هماهنگ باشند – خرّم – انتخاباتی

آقای نعمت الله خرّم ، 40 ساله و دارای مدرک تحصیلی لیسانس عمران  ، یکی از نامزد های انتخاباتی شورای اسلامی دهستان فداغ می باشند. اولین و مهمترین انگیزه و هدف ایشان جهت حضور در انتخابات خدمت بدون منّت و انجام کارها در حد توان خود می باشند.

مشاهده بیشتر »

فداغ از لحاظ تاریخی قدمتی بسیار زیاد دارد ولی از لحاظ پیشرفت شهری! – رستگار – انتخاباتی

آقای وحید رستگار ، 29 ساله دارای مدرک تحصیلی دیپلم ادبیات و علوم انسانی ، یکی از نامزد های انتخاباتی شورای اسلامی دهستان فداغ می باشند. اولین و مهمترین انگیزه و هدف ایشان از حضور در انتخابات ، جوانگرایی و خدمت به پیشرفت فداغ در تمامی زمینه ها می باشد.

مشاهده بیشتر »

فداغ خانه من است و مردم فداغ خانواده ام ؛ آبادت می کنم – حسینی – انتخاباتی

آقای احمد حسینی ، 32 ساله دارای مدرک تحصیلی لیسانس ریاضی کاربردی ، یکی از نامزد های انتخاباتی شورای اسلامی دهستان فداغ  می باشند. اولین و مهمترین انگیزه و هدف ایشان از حضور در انتخابات ، ادای تکلیف بعد از آن رسیدگی به امور مهم و مورد نیاز فداغ می باشد.

مشاهده بیشتر »

با همکاری و همیاری مردم ؛فداغ را رو به پیشرفت می کشانم – طاهری – انتخاباتی

آقای محمود طاهری ، 34 ساله دارای مدرک تحصیلی لیسانس آموزش ابتدایی ، یکی از نامزد های انتخاباتی شورای اسلامی دهستان فداغ می باشند. اولین و مهمترین انگیزه و هدف ایشان از حضور در انتخابات احساس تکلیف مبنی بر تشکیل شورا در فداغ و خدمت به مردم شریف و عزیز فداغ می باشد.

مشاهده بیشتر »

آشنایی با کاندیداها ، تبلیغات نیست

بسم الله الرحمن الرحیم سلامی خدمت شما دوستان و همشهریان و همچنین کاربران و بازدیدکنندگان سایت رسمی فداغ ( سایت اختصاصی و مردمی دهستان فداغ ). با نزدیک شدن به شروع انتخابات و انتخاب شدن نیروهای جدید شورای اسلامی دهستان فداغ ، ما بر این قصد مطالبی جهت آشنایی بیشتر شما با نامزدهای انتخاباتی و طرز فکر آنها منتشر می ...

مشاهده بیشتر »

وعده نمیدهم و لاف هم نمیزنم و در حدّ امکان کوشش برای عمرانی بیشتر – جهان پناه- انتخاباتی

  آقای همایون جهان پناه ، 37 ساله دارای مدرک تحصیلی لیسانس علوم سیاسی ، یکی از نامزد های انتخاباتی شورای اسلامی دهستان فداغ می باشند. اولین و مهمترین انگیزه و هدف ایشان از حضور در انتخابات ، خدمت رسانی به مردم می باشد که تا حدی بتوانند در خدمت مردم هستند و خدمت می کنند.

مشاهده بیشتر »

با توکل برخدا ، فداغ را آباد و زنده می کنم – خانم کهنسال – انتخاباتی

خانم سمیه کهنسال ، 27 ساله دارای مدرک تحصیلی لیسانس جغرافیا ، یکی از نامزد های انتخاباتی شورای اسلامی دهستان فداغ می باشند. اولین و مهمترین انگیزه و هدف ایشان از حضور در انتخابات خدمت به مردم عزیز و رسیدگی به امور مردم و حل مشکلات دهستان فداغ می باشد.

مشاهده بیشتر »

نامزدهای انتخاباتی شورای فداغ را بهتر بشناسیم – خبرهای کوتاه

1- آقای حسن تقی نژاد فرزند حاج اسکندر ساکن فداغ و عضو شورای اسلامی یک دوره 6 ساله و رئیس شورای بخش گراش و فداغ بوده اند و در مدت شورائی خود به اتفاق اعضای شورای اسلامی خدمات فراوان ، شایان و قابل ذکری به مردم و برای عمران و آبادانی فداغ انجام داده اند و از نظر مردم شخصی ...

مشاهده بیشتر »

تقدیر و تشکر و خداحافظی شورا و دهیاری از همه مردم فداغ – اطلاعیه ضروری

  طبق اطلاعات بدست آمده شورای محترم اسلامی و دهیاری محترم دهستان فداغ در نظر دارند به زودی جلسه ای را با حضور مردم فداغ بعنوان جلسه تقدیر و تشکر و قدردانی از مردم تشکیل دهند و از همکاری و همیاری و مساعدت هائی که به شورا و دهیاری نموده اند صمیمانه تشکر ویژه بنمایند.

مشاهده بیشتر »

مردم فداغ برای ثبت نام کاندیدای شورای اسلامی سنگ تمام گذاشتند+توابع

مردم دهستان فداغ با ثبت نام 21 نفر کاندید برای شورای اسلامی محل خود ایثار و از خود گذشتگی نشان دادند  با شور و هیجان انقلابی در این کار سرنوشت ساز شرکت کردند. جای تقدیر و تشکر ویژه خدمت تمامی این عزیزان است و در صحنه بودن خود و وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی با علاقه خاص نشان دادند ...

مشاهده بیشتر »

اعضای شورای قبلی می توانند برای کاندیدشدن نام نویسی کنند+اعضا

طبق مصوبه ای که امروز تأیید شد ، شوراهای دوره ی قبل دوباره می توانند برای کاندید شدن در دوره جدید ثبت نام کنند. در این میان ، آقای حسن تقی نژاد و آقای رحمت الله رستمی ، آقای دادالله دستسوز ، آقای ناصر منصوری و آقای عباس زمانی نام خود را در بخشداری گراش برای کاندید و شورا شدن ...

مشاهده بیشتر »