صفحه اصلی » بسیج فداغ

بسیج فداغ

یاد باد آن لاله های آسمانی، یاد باد

بزرگ ترین همایش گرامی داشت یاد و خاطره هفت شهید گلگون کفن دهستان های فداغ و خلیلی با حضور بیش از هزار و پانصد نفر از مردم همیشه در صحنه، شهیدپرور و ولایتمدار منطقه، در محل گلزار سراسر نور شهدای فداغ برگزار شد.

مشاهده بیشتر »

همایش بزرگ لاله های آسمانی در فداغ

یادواره شهدای دهستان های فداغ، خلیلی و دیده بان، دوم اردیبهشت ماه برگزار می گردد. به مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس سپاه پاسداران و اعلام انقلاب فرهنگی، همزمان با سالروز شهادت امام هادی (ع)، حوزه مقاومت امام خامنه ای (مد ظله) فداغ در نظر دارد چهارمین همایش بزرگداشت مقام شامخ شهدا را در مرکز دهستان فداغ برگزار نماید.

مشاهده بیشتر »

نقش پررنگ شورای ورزشی در برگزاری جام فوتسال “فداغ آنلاین” ویژه نوروز

در راستای برگزاری جام فوتسال “فداغ آنلاین” ویژه نوروز ۱۳۹۴ ، مسئولین برگزاری جام قصد دارند تا با حضور گسترده و همه جانبه شورای ورزشی ، برنامه ها و اهداف خود را به صورت راهبردی پیش برده و جامی معتبر و بهتر از هر دوره برگزار نمایند.

مشاهده بیشتر »

اجرای رژه موتوری و ماشینی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا در فداغ

در آستانه فرا رسیدن سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، رژه موتوری و ماشینی و عطرافشانی و غبارروبی مزار مطهر شهدای فداغ با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان گراش و هیئت همراه ، فرماندهان پایگاه ها و جمعی از بسیجیان ولایی و همیشه در صحنه انجام شد.

مشاهده بیشتر »

دیدار بسیجیان با خانواده شهید قاسمی

به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر ، حلقه انصارالحسین پایگاه شهید قاسمی فداغ در اقدامی تحسین برانگیز برای آشنایی بیشتر جوانان با شهدای فداغ و تجدید میثاق با شهدای گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس و  ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، به دیدار یک خانواده شهید رفتند.

مشاهده بیشتر »

پرچم حامیان ولایت و طلیعه داران بصیرت بر افراشته شد

جمعی از فرهیختگان و بسیجیان ولایی فداغ ، عصر امروز ، پرچم زیبای موسوم به ” حامیان ولایت و طلیعه داران بصیرت ” که با نام مبارک “حضرت ابوالفضل علیه السلام و لبیک یا خامنه ای” مزین شده بود ، در ارتفاعات فداغ و در کنار منبع آب شهرک اندیشه بر افراشته و به اهتزار در آوردند.

مشاهده بیشتر »

“شبی با ولایت” در کنار فرماندهان و هنرمندان و مردم ولایتمدار

همایش باشکوه شبی با ولایت با نظم و انسجام هر چه بیشتر و با حضور فرمانده ناحیه سپاه گراش و هیئت همراه ، فرماندهان پایگاه ها و حوزه مقاومت امام خامنه ای ، جمعی از مردم بسیجی و ولایتمدار فداغ ، شاعران فرهیخته و بزرگان و معتمدین همراه با برنامه های متنوع در حسینیه جامع برگزار شد.

مشاهده بیشتر »

سه معلم بسیجی تجلیل شد

طی مراسمی در محل دبیرستان پناهی فداغ از معلمان فرهیخته بسیجی که همکاری خوبی با حوزه امام خامنه ای فداغ داشتنه اند با تقدیم لوح تقدیر و هدایای یادبودی، تجلیل شد.

مشاهده بیشتر »

افتتاح پروژه های هفته بسیج در خلیلی و لب اشکن کلید خورد

چهارشنبه گذشته ؛ در آخرین روزهای هفته مقدس بسیج ، دو پروژه در زمینه اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی در دهستان خلیلی و روستای لب اشکن با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای ، فرماندهان پایگاه ها و جمعی از مسئولین محلی ، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مشاهده بیشتر »

بسیجیان سرافراز فداغ در رزمایش بزرگ خاتم الانبیا در خنج

بیست و دو نفر از بسیجیان سرافراز فداغی در قالب گردان بیت المقدس در رزمایش بزرگ خاتم الانبیا که به مدت دو روز در شهرستان خنج برگزار شده بود ، شرکت کردند و پس از استقرار در این منطقه توان و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

مشاهده بیشتر »

گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ

امشب ، پنجم آذرماه ، پس از نماز مغرب و عشا گردهمایی حلقه های شجره طیبه صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه ، فرماندهان و عضو فعال پایگاه ها با حضور فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش و هیئت همراه در حسینیه وحدت فداغ برگزار شد.

مشاهده بیشتر »