صفحه اصلی » حوادث فوری

حوادث فوری

سه کشته در تصادف پژو با پراید در محور فداغ – بیرم

عصر روز دوشنبه، بیست‌وهفتم بهمن ماه، حسین راشدی، به همراه سه پسر خود با پژو پارس در محور فداغ – بیرم در حال حرکت بود که در فاصله چند کیلومتری از روستای محمدزینا با خودروی پراید به رانندگی مصطفی نوروزی از شهروندان روستای خلیلی به صورت شاخ به شاخ برخورد می‌کند.

مشاهده بیشتر »

باران به کاشی و سرامیک فروشی اکبرآباد فداغ خسارت وارد کرد

امروز بر اثر بارش باران و جاری شدن آب در پیرامون کاشی و سرامیک فروشی اکبر آباد فداغ موجب فرو رفتگی مقادیر بسیار زیادی از آب در زیرساخت این مغازه شد که به دنبال این خساراتی نیز به فروشگاه آقای زمانی وارد کرد.  ( ساختمانی که در تصویر ملاحظه می کنید همان کاشی و سرامیک فروشی اکبر آباد می باشد ...

مشاهده بیشتر »

تصادف مرگبار در فداغ – خبر فوری

تصادف در مسیر فداغ – بیرم منجر به مرگ شهروند محمّد زینایی شد. امروز ساعت 10صبح درمسیرجاده فداغ – بیرم در نزدیکی دوراهی روستای محمّد زینا  یک دستگاه پژو پارس با پیکان برخورد شدید کرد.

مشاهده بیشتر »

تلف شدن گوسفندان بر اثر رعد و برق در فداغ

رعد و برق حادثه آفرید رعد و برق  و وزش طوفان در مخدان ( مغدان ) باعث شد 30 رأس گوسفند بر اثر برخورد صاعقه تلف شوند. تاریخ 2 / 6 / 92 بر اثر بارندگی و رعد و برق در مخدان ( مُدُن ) و نخلستان فداغ تعداد 30 رأس بز و بزغاله که متعلق به اصغر بازیار بوده ...

مشاهده بیشتر »

واژگون شدن خودروی 206 در محور دیده بان – فداغ + تصویر

یک دستگاه خودروی 206 نرسیده به تقاطع جاده کمربندی دیده بان در قریب  اولین پُل واژگون شد. این حادثه دیشب در مسیر تقاطع کمربندی دیده بان رخ داد که خوشبختانه هیچگونه آسیبی به سر نشینان وارد نشده و ظاهراً از سمت دیده بان بطرف فداغ در حرکت بودند.

مشاهده بیشتر »