صفحه اصلی » خبر مدارس

خبر مدارس

کلنگ ساخت یک مدرسه خیّرساز در محمدزینا به زمین زده شد

با توجه به فرسوده بودن ساختمان مدرسه دبستان پیام نور محمدزینا و محروم بودن این روستا از یک واحد آموزشی نو ساز ، کلنگ ساخت یک مدرسه شش کلاسه با اعتبار بیش از سه میلیارد ریال توسط خیّر گراشی با حضور مدیرکل نوسازی و تجهیزات مدارس استان فارس ، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان و محلی در روستای محمدزینا ...

مشاهده بیشتر »

نونهالان ام البنین در شهرک ترافیک آموزش دیدند

امروز ، یکشنبه هفدهم اسفندماه ، شهرک ترافیکی نونهالان با حضور دانش آموزان کلاس های اول و دوم ابتدایی به صورت عملی و نمایشی به منظور آشنایی با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در دبستان دخترانه ام البنین فداغ برگزار شد.

مشاهده بیشتر »

تلاش دانش آموزان فوتسالیست محمدزینا برای صدر نشینی

در ادامه بازی های گروهی جام فجر لب اشکن ، امروز تیم فوتسال دبستان پیام نور روستای محمدزینا بایک بازی حساب شده ، تیم مدعی دبستان فرزانه لب اشکن را با نتیجه ی 4 بر 1 شکست داد تا این تیم با اولین بازی پر گل خود در مقابل حریف ، برای رقیب سرسختش یعنی تیم قدرتمند خلیلی خط و ...

مشاهده بیشتر »

زنگ انقلاب در مدارس فداغ نواخته شد

امروز دوازدهم بهمن ماه در ساعت 9 و 33 دقیقه صبح، همزمان با لحظه تاریخی ورود بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در سال 57 و آغاز دهه مبارک و پر فروغ فجر ، زنگ انقلاب در مدارس دخترانه و پسرانه نواخته شد.

مشاهده بیشتر »

سه معلم بسیجی تجلیل شد

طی مراسمی در محل دبیرستان پناهی فداغ از معلمان فرهیخته بسیجی که همکاری خوبی با حوزه امام خامنه ای فداغ داشتنه اند با تقدیم لوح تقدیر و هدایای یادبودی، تجلیل شد.

مشاهده بیشتر »