صفحه اصلی » خبرهای روز خلیلی

خبرهای روز خلیلی

یاد باد آن لاله های آسمانی، یاد باد

بزرگ ترین همایش گرامی داشت یاد و خاطره هفت شهید گلگون کفن دهستان های فداغ و خلیلی با حضور بیش از هزار و پانصد نفر از مردم همیشه در صحنه، شهیدپرور و ولایتمدار منطقه، در محل گلزار سراسر نور شهدای فداغ برگزار شد.

مشاهده بیشتر »

همایش بزرگ لاله های آسمانی در فداغ

یادواره شهدای دهستان های فداغ، خلیلی و دیده بان، دوم اردیبهشت ماه برگزار می گردد. به مناسبت فرا رسیدن سالروز تاسیس سپاه پاسداران و اعلام انقلاب فرهنگی، همزمان با سالروز شهادت امام هادی (ع)، حوزه مقاومت امام خامنه ای (مد ظله) فداغ در نظر دارد چهارمین همایش بزرگداشت مقام شامخ شهدا را در مرکز دهستان فداغ برگزار نماید.

مشاهده بیشتر »

سه کشته در تصادف پژو با پراید در محور فداغ – بیرم

عصر روز دوشنبه، بیست‌وهفتم بهمن ماه، حسین راشدی، به همراه سه پسر خود با پژو پارس در محور فداغ – بیرم در حال حرکت بود که در فاصله چند کیلومتری از روستای محمدزینا با خودروی پراید به رانندگی مصطفی نوروزی از شهروندان روستای خلیلی به صورت شاخ به شاخ برخورد می‌کند.

مشاهده بیشتر »

افتتاح پروژه های هفته بسیج در خلیلی و لب اشکن کلید خورد

چهارشنبه گذشته ؛ در آخرین روزهای هفته مقدس بسیج ، دو پروژه در زمینه اقتصاد مقاومتی و محرومیت زدایی در دهستان خلیلی و روستای لب اشکن با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه گراش ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای ، فرماندهان پایگاه ها و جمعی از مسئولین محلی ، افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مشاهده بیشتر »