صفحه اصلی » فداغیهای مقیم بندرعباس

فداغیهای مقیم بندرعباس

صندوق خیریه مهر جوانان فداغ ، نوید بخش بهاری دیگر

صندوق خیریه (مهر جوانان) فداغ با یاری خدا و با امید به عنایت حضرت صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و با هدف نهادینه سازی فرهنگ دینی ـ انسانی خیریه و اشاعه این فرهنگ، به همت جوانان فداغی در سال 1390 تأسیس شده است.

مشاهده بیشتر »

درخشش خبرنگار فداغی در جشنواره رسانه ، نظم و امنیت عمومی

حسین فریدونی خبرنگار فداغی و صاحب امتیاز نشریه صدف هرمزگان در نخستین جشنواره رسانه، نظم و امنیت عمومی که از سوی نیروی انتظامی با همکاری اداره کل ارشاد و خانه مطبوعات هرمزگان برگزار شد مقام دوم در بخش یادداشت را کسب کرد.

مشاهده بیشتر »

عزاداری فداغی ها و دیده بانی های مقیم بندر در مسجد جوادالائمه

به گزارش فداغ آنلاین سایت خبری و مردمی فداغ ؛ به نقل از سایت دیده بانی ، مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) با حضور مردم عزادار فداغ و دیده بان ، در مسجد جوادالائمه بندرعباس بر گزار می شود.

مشاهده بیشتر »

درخشش دو تیرانداز فداغی در جشنواره شکارچیان بندرعباس

مسابقه تیراندازی اهداف پروازی ( تراپ ) که به مناسبت هفته تربیت بدنی، صبح امروز ؛ جمعه دوم آبان در بندرعباس برگزار شد ، امید امیدی و قاسم خدمتی دو شهروند فداغی مقیم این شهرستان به ترتیب موفق به کسب مقام های سوم و چهارم در این رشته شدند.

مشاهده بیشتر »

پیام تقدیر و تشکر خزانه دار اتحادیه صنف خرازان بندرعباس از خبرنگار فداغ و همراهان در انتخابات

غلام حسین خدمتی خزانه دار اتحادیه ی صنف خرازان بندرعباس پس از پایان انتخابات هیات مدیره ی این صنف با ارسال پیامی از رضا تقی نژاد خبرنگار فداغ به پاس پوشش خبری انتخابات و همچنین از کسانی که در انتخابات شرکت کرده بودند ، تقدیر و تشکر کرد.

مشاهده بیشتر »

غلامحسین خدمتی در انتخابات هیئت مدیره صنف خرازان بندرعباس پنجم شد

امروز چهارشنبه شانزدهم مهرماه ، سیصد و پنجاه نفر از اعضای اتحادیه ی صنف خرازان بندرعباس برای شرکت در دور دوم انتخابات هیئت مدیره صنف خرازان در مسجد ناصری ( روبروی مجتمع تجاری زیتون ) به پای صندوق های رای رفتند.

مشاهده بیشتر »

خداحافظی تلخ امیر منصوری ، تنها فداغی ملی پوش کشورمان از ورزش

امیر منصوری که این روزها بیشتر نامش به گوشمان می خورد ، چندسالی است برای کشور ، استان هرمزگان و مردم زادگاهش فداغ افتخار آفرین بوده . از کودکی پا به عرصه ورزش نهاد و از همان ابتدا با استعدادهای سرشارش جایگاهی در قلب ژیمناستیک برای خود باز کرده است.

مشاهده بیشتر »

کسب مقام سوم تیراندازی توسط امیدی شهروند فداغی مقیم بندرعباس

مسابقات تیراندازی اهداف پروازی ( تراپ ) به مناسبت هفته دفاع مقدس ، صبح امروز ؛ جمعه چهارم مهرماه که در بوستان ولایت بندرعباس برگزار شده بود ، امید امیدی شهروند فداغی مقیم این شهرستان موفق به کسب مقام سوم در این رشته شد.

مشاهده بیشتر »

محفل انس با قرآن فداغی های مقیم بندرعباس به روایت تصویر

فداغی های مومن و روزه دار مقیم بندرعباس نیز در شب های ماه مبارک رمضان همچون مردم روزه دار سایر شهرها و روستاها با حضور در مسجد غدیر بندرعباس واقع در گلشهر جنوبی – خیابان حکمت ، در مراسم قرآن خوانی و محفل انس با قرآن شرکت می کنند.

مشاهده بیشتر »