صفحه اصلی » مدارس

مدارس

کلنگ ساخت یک مدرسه خیّرساز در محمدزینا به زمین زده شد

با توجه به فرسوده بودن ساختمان مدرسه دبستان پیام نور محمدزینا و محروم بودن این روستا از یک واحد آموزشی نو ساز ، کلنگ ساخت یک مدرسه شش کلاسه با اعتبار بیش از سه میلیارد ریال توسط خیّر گراشی با حضور مدیرکل نوسازی و تجهیزات مدارس استان فارس ، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان و محلی در روستای محمدزینا ...

مشاهده بیشتر »

نونهالان ام البنین در شهرک ترافیک آموزش دیدند

امروز ، یکشنبه هفدهم اسفندماه ، شهرک ترافیکی نونهالان با حضور دانش آموزان کلاس های اول و دوم ابتدایی به صورت عملی و نمایشی به منظور آشنایی با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در دبستان دخترانه ام البنین فداغ برگزار شد.

مشاهده بیشتر »

سه کشته در تصادف پژو با پراید در محور فداغ – بیرم

عصر روز دوشنبه، بیست‌وهفتم بهمن ماه، حسین راشدی، به همراه سه پسر خود با پژو پارس در محور فداغ – بیرم در حال حرکت بود که در فاصله چند کیلومتری از روستای محمدزینا با خودروی پراید به رانندگی مصطفی نوروزی از شهروندان روستای خلیلی به صورت شاخ به شاخ برخورد می‌کند.

مشاهده بیشتر »

شکست سنگین حسین آبادی ها مقابل نوجوانان کنگریشه ای

تیم فوتسال مدرسه کنگریشه در دومین بازی خود در دور گروهی جام فجر پس از تساوی یک یک با تیم فداغ ، با اقتدار توانست حسین آباد را چهار بر صفر شکست دهد و با کسب چهار امتیاز به مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات راه یابد.

مشاهده بیشتر »

تلاش دانش آموزان فوتسالیست محمدزینا برای صدر نشینی

در ادامه بازی های گروهی جام فجر لب اشکن ، امروز تیم فوتسال دبستان پیام نور روستای محمدزینا بایک بازی حساب شده ، تیم مدعی دبستان فرزانه لب اشکن را با نتیجه ی 4 بر 1 شکست داد تا این تیم با اولین بازی پر گل خود در مقابل حریف ، برای رقیب سرسختش یعنی تیم قدرتمند خلیلی خط و ...

مشاهده بیشتر »

زنگ انقلاب در مدارس فداغ نواخته شد

امروز دوازدهم بهمن ماه در ساعت 9 و 33 دقیقه صبح، همزمان با لحظه تاریخی ورود بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در سال 57 و آغاز دهه مبارک و پر فروغ فجر ، زنگ انقلاب در مدارس دخترانه و پسرانه نواخته شد.

مشاهده بیشتر »

سه معلم بسیجی تجلیل شد

طی مراسمی در محل دبیرستان پناهی فداغ از معلمان فرهیخته بسیجی که همکاری خوبی با حوزه امام خامنه ای فداغ داشتنه اند با تقدیم لوح تقدیر و هدایای یادبودی، تجلیل شد.

مشاهده بیشتر »

کلاس اولی ها جشن قرآن گرفتند

امروز چهارشنبه سی ام مهرماه ، جشن قرآن برای کلاس اولی ها با هدف ایجاد بستر مناسب برای انس با قرآن و احیای سنت اسلامی خواندن روزانه قرآن کریم و رشد تربیت قرآنی از طریق توسعه سواد قرانی در محل دبستان ام البنین فداغ برگزار شد.

مشاهده بیشتر »

تودیع مهروری و معارفه درویشی به ریاست آموزش و پرورش گراش

به گزارش فداغ آنلاین سایت خبری و مردمی فداغ ، به نقل از گراش نما ، امروز 22 مرداد ؛ ساعت 10 صبح ، آیین تودیع و معارفه ی رئیس قدیم و جدید آموزش و پرورش شهرستان گراش،با حضور نظری معاونت پرورشی اداره کل آموزش و پرورش فارس و هیات همراه، فرماندار و شماری از مسئولان شهرستان، روسای ادارات آموزش ...

مشاهده بیشتر »