صفحه اصلی » فعالیت شورای فداغ

فعالیت شورای فداغ

زیباسازی آب انبار “ماسین” فداغ

پیش از ظهر امروز، گنبد آب انباری در مرکز فداغ معروف به ماسین (خواجه محسن) که در کنار میدان امام حسین (ع) این دهستان قرار دارد، با هدف نوسازی و زیباسازی این اثر قدیمی، توسط شورای فداغ با هماهنگی اداره اوقاف و امور خیریه گراش تخریب شد.

مشاهده بیشتر »

شب شعر فداغ در سایه صنعت

دومین همایش بزرگداشت نام و یاد شاعره “صنعت فداغی” ؛ شاعر نامی و دختر کدخدای فداغ ، با حضور گسترده مردم و اهل فرهنگ و ادب ، اساتید سخن ، شاعرانی فرهیخته و برجسته از فداغ ، منطقه لامرد ، مُهر و فسا در دبیرستان شهید مطهری این دهستان برگزار شد.

مشاهده بیشتر »

مزایده زمین در فداغ

بنیاد مسکن گراش در نظر دارد تعداد ۹ قطعه زمین با کاربری مسکونی در روستای فداغ بخش مرکزی از طریق برگزاری مزایده به متقاضیان واگذار نماید. متقاضیان جهت نام نویسی و اخذ فرم شرکت در مزایده به بنیاد مسکن گراش و یا دفتر دهیاری و شورای فداغ مراجعه نمایند.

مشاهده بیشتر »

ساخت سقاخانه 60 میلیونی در میدان مرکزی فداغ توسط اوقاف

به گزارش فداغ آنلاین سایت خبری و مردمی فداغ ؛ به نقل از سایت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گراش ، به درخواست شورای اسلامی فداغ از اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان گراش و با توجه به نیاز مردم روستا ساخت یک باب سقا خانه در میدان مرکزی فداغ به تصویب رسید.

مشاهده بیشتر »

طومارهای تفرقه دوباره به راه افتاد

باخبر شدیم تعداد معدودی ازاهالی روستا که شاید تعدادشان به اندازه انگشتان دست هم نرسد،بر سرآن هستند تا شکایتی علیه شوراهای سابق فداغ یعنی شورای دوره اول تاسوم تتظیم نمایند وطوماری تهیه کنند و بافریب اذهان عمومی عده ای را با خود هم داستان نموده و اقدامات شوراهای سابق را زیر سوال ببرند وبه عبارتی به دنبال حاشیه و ایجاد ...

مشاهده بیشتر »