صفحه اصلی » دهه فجر

دهه فجر

ندای الله اکبر به آسمان فداغ نور بخشید

همزمان با شب بیست و دوم بهمن ماه و فرا رسیدن سی و ششمین بهار پیروزی و افتخار آفرین انقلاب اسلامی ایران ، ندای الله اکبر به آسمان فداغ نور بخشید و آیین نورافشانی با حضور مردم همیشه در صحنه فداغ در کنار میدان امام حسین (ع) و ورودی گلزار ملکوتی شهدا انجام گرفت.

مشاهده بیشتر »

جشن دهه فجر در محمد زینا

عصر دیروز ، ساعت 15 ، اهالی روستای محمد زینا ، همزمان با سراسر کشور میهن اسلامی مان به مناسبت ایام الله دهه پر فروغ فجر و پیروزی انقلاب ، جشن باشکوهی را در مدرسه دبستان پیام نور این روستا برگزار کردند.

مشاهده بیشتر »

اجرای رژه موتوری و ماشینی و عطرافشانی قبور مطهر شهدا در فداغ

در آستانه فرا رسیدن سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، رژه موتوری و ماشینی و عطرافشانی و غبارروبی مزار مطهر شهدای فداغ با حضور مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان گراش و هیئت همراه ، فرماندهان پایگاه ها و جمعی از بسیجیان ولایی و همیشه در صحنه انجام شد.

مشاهده بیشتر »

شکست سنگین حسین آبادی ها مقابل نوجوانان کنگریشه ای

تیم فوتسال مدرسه کنگریشه در دومین بازی خود در دور گروهی جام فجر پس از تساوی یک یک با تیم فداغ ، با اقتدار توانست حسین آباد را چهار بر صفر شکست دهد و با کسب چهار امتیاز به مرحله نیمه نهایی این دوره از مسابقات راه یابد.

مشاهده بیشتر »

تلاش دانش آموزان فوتسالیست محمدزینا برای صدر نشینی

در ادامه بازی های گروهی جام فجر لب اشکن ، امروز تیم فوتسال دبستان پیام نور روستای محمدزینا بایک بازی حساب شده ، تیم مدعی دبستان فرزانه لب اشکن را با نتیجه ی 4 بر 1 شکست داد تا این تیم با اولین بازی پر گل خود در مقابل حریف ، برای رقیب سرسختش یعنی تیم قدرتمند خلیلی خط و ...

مشاهده بیشتر »

زنگ انقلاب در مدارس فداغ نواخته شد

امروز دوازدهم بهمن ماه در ساعت 9 و 33 دقیقه صبح، همزمان با لحظه تاریخی ورود بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی در سال 57 و آغاز دهه مبارک و پر فروغ فجر ، زنگ انقلاب در مدارس دخترانه و پسرانه نواخته شد.

مشاهده بیشتر »

دیدار بسیجیان با خانواده شهید قاسمی

به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر ، حلقه انصارالحسین پایگاه شهید قاسمی فداغ در اقدامی تحسین برانگیز برای آشنایی بیشتر جوانان با شهدای فداغ و تجدید میثاق با شهدای گلگون کفن هشت سال دفاع مقدس و  ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ، به دیدار یک خانواده شهید رفتند.

مشاهده بیشتر »

حسین آباد قهرمان و فداغ نایب قهرمان مسابقات روستایی عشایری شد

مسابقه فینال بین تیم های حسین آباد و شهدای فداغ به میزبانی بخش اَرَد برگزار شد که این بازی هیجانی و تماشایی با نتیجه شش بر یک به سود حسین آباد به پایان رسید. در این رقابت های حساس ، تیم های حسین آباد و شهدای فداغ به ترتیب عناوین قهرمانی و نایب قهرمانی مسابقات روستایی عشایری را از آن ...

مشاهده بیشتر »