صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ » مراسم بزرگداشت مقام معلم با حضور مسئولین استان و شهرستان در فداغ

مراسم بزرگداشت مقام معلم با حضور مسئولین استان و شهرستان در فداغ

مراسم بزرگداشت مقام معلم با حضور بیش از 150 تن از فرهنگیان ، در دارالقرآن نجم الثاقب فداغ و در جمع صمیمانه فرهنگیان و با حضور مهمانان ویژه ؛ برگزار شد.

عصر دیروز دوشنبه پانزدهم اردیبهشت ماه ؛ محفل پاسداشت مقام معلم با حضور قَجَری معاونت محترم سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس ، مهروری مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان گراش ، مصیب قادری کارشناس ارزیابی و عملکرد آموزش و پرورش شهرستان گراش ، محسن زاده معاونت محترم پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان گراش ، بدیع زادگان کارشناس گزینش اداره آموزش و پرورش شهرستان گراش ، سعیدیان مسئول محترم نمایندگی بخش اَرَد و هیئت همراه ، اعضای شورای اسلامی و دهیاری فداغ ، و بیش از 100 معلم مرد و 50 معلم زن از بخش های مختلف همچون فداغ ، اَرَد ، خلیلی ، علی آباد ، حسین آباد ، لب اشکن ، بشیرآباد ، دیده بان و… در محل دارالقرآن نجم الثاقب فداغ برگزار شد.
این مراسم با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید شروع و پس از آن سرود ملی جمهوری اسلامی ایران پخش شد.
در ادامه ؛ فرج الله نریمانی روحانی محترم فداغ و  قَجَری معاونت محترم سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان فارس در جمع صمیمانه فرهنگیان به ایراد سخن پرداختند.
نریمانی ضمن تقدیر و خوش آمدگوئی به مدعوین و فرهنگیان محترم ، مقام شامخ معلم را گرامی داشت و با اشاره به جایگاه معلم در اجتماع و فرهنگ سازی و نقش آن در تربیت نسل های آینده ، مقام رفیع معلم را گرامی داشت.
قَجَری نیز ضمن قدردانی از حضور فرهنگیان و ستاد برگزاری این مراسم ، هفته نیکوداشت مقام معلم را با ادای احترام و تکریم ؛ گرامی داشت و برای همه فرهنگیان ؛ سلامتی و توفیق خدمت به جامعه خویش و خصوصاً به دانش آموزان عزیز ، آرزو داشت.
اجرای کلیپ خوش آمدگوئی به مدعوین محترم ، سرود خوانی دانش آموزان ششم دبستان دخترانه ام البنین و همچنین نمایش کلیپ تدارک دیده شده ی دانش آموزان رسانه ای پویش فداغ از دیگر برنامه های این مراسم بود.

پس از سخنرانی این دو بزرگوار ، نماز مغرب و عشا به امامت روحانی محترم فرج الله نریمانی اقامه شد.
عبدالرضا رستمی مجری این برنامه ؛ انتخاب محمد سلیمی ( فداغی )  به عنوان مدیر نمونه شهرستان گراش از دبستان پیام نور روستای محمدزینا و انتخاب اسماعیل اسدی به عنوان معلم نمونه شهرستان گراش از دهستان خلیلی را تبریک گفت.

در پایان؛  از فرهنگیان و معلمان سخت کوش و نمونه فداغ و بخش های مختلف که در این مراسم حضور داشتند ، پذیرایی و صرف شام صورت پذیرفت.
این مراسم پربار و ماندگار به مدد و همت والای ستاد بزرگداشت هفته ی معلم در بخش فداغ و با همکاری همه جانبه ی شورای اسلامی و فرهنگیان فداغی تشکیل و برگزار شد.
جا دارد ؛ از شورای اسلامی فداغ که با کمک های مالی خود این مراسم را با شکوه هرچه تمامتر برگزار کردند و همچنین به پاس حضور فرهنگیان ، نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشیم.

 

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

یک دیدگاه

  1. انتشار این خبر در سایت گراش نما
    … سایت اختصاصی و مردمی دهستان فداغ نوشت:عصر دیروز دوشنبه پانزدهم اردیبهشت ماه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.