صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ » گزارش عملکرد طرح احداث میدان ورودی فداغ

گزارش عملکرد طرح احداث میدان ورودی فداغ

با توجه به اینکه ورودی فداغ یکی از نقاط حادثه خیز محسوب می شود ، جهت ساماندهی این ورودی ، اداره راه و شهرسازی گراش با پیگیری شورای اسلامی فداغ اقدام به ساخت میدان کرده است.

فداغ آنلاین سایت خبری و مردمی فداغ : مهندس مهرابی ریاست محترم اداره راه و شهرسازی شهرستان گراش در گفتگو با خبرنگار فداغ جهت تکمیل گزارش عملکردی ساماندهی ورودی فداغ و احداث این پروژه گفت : جهت عملیات خاک ریزی میدان ورودی فداغ بیش از یک میلیارد ریال هزینه شده است.

دو دستگاه پل دهانه ۴ متری و ٢ متری موجود نیاز به تعریض دارد که نقشه آن تهیه شده و طبق برآورد صورت گرفته بیش از یک میلیارد و دویست میلیون ریال اعتبار جهت احداث آن نیاز می باشد که پس از احداث پل ها عملیات خاک ریزی رمپها انجام خواهد شد.

او گفت : سعی ما بر این است که با انجام تشریفات قانونی حداکثر تا ١۵ خرداد ماه سال جاری پیمانکار را تعیین نماییم.

مرحله نهایی خاکریزی مربوط به ایجاد لایه اساس و تعیین دورهای فلکه خواهد بود. برآورد ما از باقیمانده عملیات خاکی و اساس ریزی بالغ بر هشتصد میلیون ریال می باشد.

قیر پاشی و آسفالت این پروژه به عنوان سرانجام این عملیات بر اساس برآوردهای اولیه و با توجه به افزایش قیمت قیر حداقل چهار میلیارد ریال هزینه در بر خواهد داشت.

با نظر مساعد و حمایت های مدیرکل محترم راه و شهرسازی لارستان مرحله به مرحله اقدامات فوق انجام خواهد شد.

مهندس مهرابی در رابطه با پیشرفت فیزیکی این طرح گفت : در حال حاضر پروژه فوق بیش از ۴٠ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و به دلیل اینکه کار انجام مطالعات مرحله به مرحله صورت می پذیرد و همچنین حداکثر سقف قراردادهای مجاز که توسط این اداره منعقد میگردد هشتصد و هشتاد میلیون ریال می باشد، تأخیرهایی پیش خواهد آمد که با شرایط موجود گریزی از آن نیست.

این طرح با حداقل اعتبار هفت میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

او در پایان گفت : تلاش ما به بهره برداری رساندن هرچه سریعتر این پروژه است و امیدوارم مردم بزرگوار فداغ بر ما ببخشند و با مشارکت در اجرای این طرح با کمک شورای اسلامی پرتلاش فداغ همیار ما باشند. چون به تجربه ثابت شده است طرح های این چنینی با مشارکت مردم در زمان کمتری به نتیجه می رسد.

 

ورودی فداغ (1)

ورودی فداغ (2)

ورودی فداغ (3)

ورودی فداغ (4)

ورودی فداغ (5)

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

۲ دیدگاه‌ها

  1. خیلی خوبه ولی همیشه بهتره که کارها از اول درست باشه تا جان این همه افراد بیگناه ……

    در ضمن پول قبوض برق مردم فداغ این دفعه خیلی زیاد اومده که هرچی یارانه گرفتند و ی چیزی هم روش باید بگذارند و به خود دولت بدهند در حالی که برق منطقه لامرد خیلی خیلی ارزانتر است.

    ای کاش نماینده محترم مجلس این را هم پیگیری نمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.