صفحه اصلی » خبرهای روز خلیلی » قطعی آب در خلیلی به یک بحران تبدیل شده است

قطعی آب در خلیلی به یک بحران تبدیل شده است

به دنبال قطعی مستمر و نامشخص آب در فداغ ، مردم روستای خلیلی نیز چند روزی است که با این درد طاقت فرسا دست و پنجه نرم می کنند.

این خبری بود که دیشب از سوی چند تن از اهالی و شورای اسلامی خلیلی به فداغ آنلاین سایت خبری و مردمی فداغ گزارش داده شد.

ما نیز بر حسب وظیفه مسئولیم تا مشکلات را عین واقعیت به گوش مسئولین محترم برسانیم  تا در تسریع رفع مشکلات و کاستی ها توجهات بیشتری به عمل آید.
متأسفانه با شروع فصل تابستان ؛ در کنار گرمای شدید هوا و هم زمان با آغاز ماه مبارک رمضان و نیاز بیشتر مردم به آب ، قطعی زیاد آب از جمله مشکلات فراوانی است که به روستای خلیلی نیز سرایت کرده است.
به گفته چند تن از اهالی و یک مقام مسئول در شورای اسلامی خلیلی ، حدود یک هفته است که به دلیل شکسته شدن لوله های آب ، شبکه آب روستایی خلیلی نیز کاملاً قطع شده و همچنان در بی آبی به سر می بریم.
همانطور که استفاده از آب چاه ها و آب انبارها تنها راه چاره پس از قطعی شبکه آب هستند ، متأسفانه پمپ هایی که بر روی چاه خلیلی قرار داده شده است نیز به دلیل کمّی فشار جوابگوی نیازهای مردم این روستا نیست.
با قطع شدن شبکه آب روستا  ، آب آشامیدنی نیز که از طریق آب لوله کشی به واسطه آبشیرینکن تصفیه می شود نیز خارج از دسترس بوده و دسترسی به آب شرب را  برای ما دشوار می سازد.
لازم است مسئولین محترم نیز برای رفع این بحران هم در فداغ هم در خلیلی و هم در روستاهای دیگر که با کمبود آب مواجه هستند تدبیری اساسی بیندیشند.
قابل ذکر است ، فرماندار گراش که در روزهای گذشته به خلیلی رفته بود ، از نزدیک در جریان مشکلات این روستا قرار گرفت و در خصوص تسریع در رفع مشکلات آب این روستا نیز قول هر گونه همکاری را دادند.

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

۲ دیدگاه‌ها

  1. واقعه بی آبی تا انجا پیش رفته که اهالی محمدزینا پس از دوهفته بی آبی ،برای جلو گیری از تلف شدن گوسفندانشان به برکه های اطراف ده شان رو آورده و در حال حاضر تمامی برکه های سمت شرقی روستا خالی از آب شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.