صفحه اصلی » خبرهای روز خلیلی » اجرای طرح جیره بندی آب در فداغ و خلیلی

اجرای طرح جیره بندی آب در فداغ و خلیلی

اعضای شورای اسلامی خلیلی به همراه چند تن از اهالی این روستا امروز جهت مشخص شدن دلیل اصلی قطعی چندین روزه آب و رهایی از این بحران ، در منزلی در فداغ تشکیل جلسه دادند.

یک منبع آگاه از جیره بندی آب در دهستان های فداغ و خلیلی خبر داد و گفت : طی نشستی که امروز با حضور اعضای شورای اسلامی خلیلی و چند تن از اهالی این روستا در منزل حسینعلی نورسته ریاست محترم آبفای روستایی گراش تشکیل شد ، مقرر گردید در صورت درست نشدن مشکلات استمرار قطعی آب ؛ از امشب ( جمعه سیزدهم تیرماه ) آب رسانی به فداغ و خلیلی جیره بندی شود.
این در حالیست که با اجرای طرح جیره بندی آب ، آب رسانی به دهستان های فداغ ، خلیلی و روستاهای توابع به صورت یک روز در میان فعال خواهد بود. ( یعنی اگر امروز شبکه آب روستایی فداغ وصل باشد ، روز بعد با قطع شدن آب در فداغ ، شبکه آب روستایی خلیلی فعال خواهد شد و بالعکس). همچنین اگر طی این روزها مشکلات قطعی آب بر طرف نگردد ؛ در روزهای آتی نیز این طرح به همین منوال اجرا خواهد شد.
مهندس حسینعلی نورسته ریاست محترم آبفای روستایی شهرستان گراش نیز علت اصلی قطعی مکرر چندین روزه آب را نشست زمین  و در نتیجه شکسته شدن لوله های آب که در این مسیر قرار گرفته اند ؛ دانستند.

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

۲ دیدگاه‌ها

  1. با درود .. بطوریکه شنیده ایم بیشتر او قات از اهالی کنگریشه لوله اب فداغ میبندند تا اب بیشتر بطرف انها جاری شود که اگر این درست با شد بسیار نا پسند است وباید ابفا تصمیم قا طعی در این باره اخذ نماید چون اگر هر کسی بخوا هد لوله دیگران را ببندد تا فقط اب بطرف خودش برود دیگر قا نونی در کار نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.