صفحه اصلی » پیام های همشهریان » آب شیرین کن فداغ به زودی تعمیر می شود

آب شیرین کن فداغ به زودی تعمیر می شود

افرادی که از آب آب شیرین کن فداغ جهت شرب استفاده می کنند نسبت به تصفیه نادرست و تلخی و شوری آب به واسطه این دستگاه معترض شده اند.

عده ای این مشکل را به دلیل از کار افتادن فیلترهای آب شیرین کن دانستند.
جهت روشن شدن این قضیه به سراغ مهندس حسینعلی نورسته ریاست محترم آبفا روستایی شهرستان گراش رفتیم تا از مشکل پیش آمده برای دستگاه آب شیرین کن فداغ و علل اصلی تلخی و شور مزه بودن آب تصفیه شده ی این دستگاه گزارشی مستند تهیه نمائیم.

مهندس نورسته در خصوص آب شیرین کن فداغ گفت : قسمت ساختمان آن توسط خیرین محترم ساخته شده و دستگاه آب شیرین کن و مخازن توسط شرکت آبفاروستایی خریداری و نصب شده است.

بهره برداری آن زیر نظر دهیاری محترم دوره قبل به بخش خصوصی ( آقای رحمت الله امیدی ) واگذار شده بود و تا کنون هم به همین منوال بوده است و هیچ در آمدی برای آبفار نداشته و بابت آب خام آن هم هزینه ای دریافت نشده است.

او در خصوص خرابی این دستگاه و وضعیت پیش آمده اظهار کرد : علت خرابی آن هم عدم نگهداری صحیح بوده است که اصولاً باید طبق توافق ، خود بهره بردار جوابگو باشد . در مورد خرابی آن نیز قبلاً که درجه شوری بالا می رفت ؛ با شستشوی اسید مشکل حل می شد ولی در این دوره بر اساس گزارش شورای محترم اسلامی فداغ اعلام گردید که در هفته گدشته شستشو انجام شده ولی مشکل مرتفع نشده است که با درخواست از شرکت تعمیراتی سهند و اعزام استاد کار برآورد هزینه و لوازم مورد نیاز مشخص شده و  با همکاری شورای محترم اسلامی  ،  تا چند روز آینده تعمیر آن  انجام خواهد شد .

مهندس نورسته در رابطه با واگذاری مسئولیت آب شیرین کن فداغ به بخش خصوصی گفت : ضمناً چنانچه فردی مایل به تحویل گرفتن آب شیرین کن پس از تعمیر می باشد به دهیاری فداغ مراجعه نماید تا نسبت به عقد قرارداد با ایشان اقدام شود.

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

یک دیدگاه

  1. با این کار دردی از دردها درمان نخواهد شد.وقتی آبی نباشد دستگاه تصفیه به چه درد می خورد.آیا می شود جمعتی را با یک لیوان آب ونشان دادن پارچ خالی سیراب کرد؟!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.