صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ » فرهنگیان منطقه فداغ در کلاس آموزش بهداشت روان

فرهنگیان منطقه فداغ در کلاس آموزش بهداشت روان

به مناسبت هفته بهداشت روان و روز جهانی سل ، طی یک جلسه ؛ کلاس آموزش بهداشت روان و آشنایی با بیماری سل و مصرف خودسرانه دارو ؛  با حضور جمع کثیری از فرهنگیان منطقه ، با همکاری پرسنل درمانگاه فداغ برگزار شد.

پرسنل درمانگاه فداغ در گزارش ارسالی خود نوشته است : « به مناسبت هفته بهداشت روان و روز جهانی سل ؛ عصر امروز ؛ شنبه سوم آبان ؛ نشست هشتاد نفر از فرهنگیان فداغ و روستاهای توابع با آیاتی چند از کلام الله مجید، به منظور آموزش بهداشت روان و آشنایی با بیماری سل و مصرف خودسرانه داروها ، در محل دبیرستان امام علی بن ابی طالب برگزار گردید.

 

کلاس آموزش بهداشت و روان و سل در فداغ - نشست فرهنگیان منطقه فداغ و توابع (2)

خانم سعادت پزشک درمانگاه فداغ در نشست  جمع کثیری از فرهنگیان با اشاره به علت شیوع بیماری ها و عدم درمان آن ها  گفته است : علت اصلی شیوع بیماری ها و عدم درمان صرفاً به خاطر مصرف خودسرانه داروهای آنتی بیوتیک است که این امر باعث می شود دامنه ی شیوع بیماری ها گسترده تر شود و همچنین  بیماری ها به آسانی درمان نشوند.
احترام به شخصیت دانش آموزان و  تنبیه بدنی نشدن آن ها و همچنین بیان اینکه تنبیه دانش آموزان به دلیل برخی اشتباهات ؛ تنها به صورت لفظی باشد ، از دیگر نکاتی بود که دکتر سعادت در جمع مدیران و معلمان منطقه فداغ به آن اشاره کرد.

 

کلاس آموزش بهداشت و روان و سل در فداغ - نشست فرهنگیان منطقه فداغ و توابع (6) کلاس آموزش بهداشت و روان و سل در فداغ - نشست فرهنگیان منطقه فداغ و توابع (3) کلاس آموزش بهداشت و روان و سل در فداغ - نشست فرهنگیان منطقه فداغ و توابع (5) کلاس آموزش بهداشت و روان و سل در فداغ - نشست فرهنگیان منطقه فداغ و توابع (1) کلاس آموزش بهداشت و روان و سل در فداغ - نشست فرهنگیان منطقه فداغ و توابع (4)

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.