صفحه اصلی » اعیاد و عزاداری ها » محمدزینا در سوگ سیدالشهدا غرق در عزا و ماتم

محمدزینا در سوگ سیدالشهدا غرق در عزا و ماتم

مردم حسینی روستای محمدزینا نیز همگام با سراسر کشور به سوگ سرور و سالار شهیدان نشستند و با برپایی مجالس عزاداری عشق و ارادت خود را به سیدالشهدا(ع) به نمایش گذاشتند.

 

علی عباسی حال و هوای  محرم و  سوگواری و عزاداری  مردم روستایش را به روایت تصویر برای فداغ آنلاین سایت خبری و مردمی فداغ فرستاده است.

 

محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (1) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (2) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (3) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (4) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (5) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (6) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (7) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (8) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (9) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (10) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (11) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (12) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (13) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (14) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (15) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (16) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (17) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (18) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (19) محمدز ینا در سوگ سیدالشهدا (20)

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

۳ دیدگاه‌ها

  1. باتشکر از علی عباسی.

  2. تولدت مبارک باعث افتخار برای ما ک همچین جوان بالیاقت و فعال دررساندن اخبارصحیح وبدون حاشیه داریم وامیدوارم درتمام مراحل زندگی موفق وموید باشی

  3. محمدرضازنده پیل

    باتشکراز دهیار خوب محمدزینا برادر عباسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.