صفحه اصلی » بسیج فداغ » گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ

گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ

امشب ، پنجم آذرماه ، پس از نماز مغرب و عشا گردهمایی حلقه های شجره طیبه صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه ، فرماندهان و عضو فعال پایگاه ها با حضور فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش و هیئت همراه در حسینیه وحدت فداغ برگزار شد.

در این شب به یاد ماندنی ، سرگروه ها و بسیجیان عضو حلقه های شجره طیبه صالحین پایگاه های برادران و خواهران گرد هم آمدند و در موضوعات مختلف از جمله مسائل سیاسی و روز ، احکام ، امر به معرف و نهی از منکر ، قرآن و عترت و . . . به بحث و گفتگو پرداختند.
مفتاح فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان گراش طی سخنانی کوتاه ، ضمن عرض خیر مقدم به حضور فعال برادران و خواهران بسیجی و همیشه در صحنه فداغ ، هفته مقدس بسیج را گرامی داشت.
او در ادامه افزود : برای اولین بار است که همه ی بسیجیان عضو حلقه های شجره طیبه صالحین ( خواهران و برادران ) به صورت مشترک و در مکانی واحد در فداغ دور هم جمع شده اند و در مسائل مختلف به بحث و تبادل نظر می پردازند.
پس از آن ، جوکار فرماندهی حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ از تشریف فرمایی مفتاح تقدیر و تشکر کرد.
در این مراسم از سوی حوزه حضرت زهرا خواهران ، پایگاه های مقاومت شهید قاسمی و امام حسن (ع) از تعداد زیادی از بسیجیان نمونه ، فرماندهان و عضو فعال پایگاه ها تجلیل به عمل آمد.
از فرماندهان حوزه مقاومت بسیج ، پایگاه های شهید قاسمی و امام حسن (ع) ، پایگاه فرهنگی اجتماعی حوزه ، سرگروه حلقه های شجره طیبه صالحین ، موذن بسیجی ، روحانی محل ، فرمانده حوزه حضرت زهرا و شورای حوزه و تنی از بسیجیان نمونه پایگاه های مستقر در فداغ به پاس حضوری فعال و ارزشمند و تلاش های گسترده و همه جانبه جوایزی ارزنده اهدا شد.

 

این مراسم با حضور افراد زیادی از خواهران و برادران بسیجی، فرماندهی حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای و جانشین او ، فرماندهان پایگاه های شهید قاسمی و امام حسن (ع) برادران ، فرماندهان حوزه حضرت زهرا و پایگاه فاطمه الزهرا خواهران ، فرماندهی ناحیه سپاه شهرستان گراش و هیئت همراه و پیشکسوتان بسیج برگزار شد.

 

گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (1) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (2) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (3) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (4) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (5) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (6) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (7) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (8) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (9) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (10) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (11) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (12) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (13) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (14) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (15) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (16) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (17) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (18) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (19) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (20) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (21) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (22) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (23) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (24) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (25) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (26) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (27) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (28) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (29) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (30) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (31) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (32) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (33) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (34) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (35) گردهمایی حلقه های صالحین و تجلیل از بسیجی های نمونه فداغ (36)

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

یک دیدگاه

 1. علی اصغر خاکبیز

  بنام خدا
  با درود و سلام نثار ارواه شهدا و اوام شهدا خصوصا شهداء عزیز و فراموش نشدنی شهر مان
  لازم دانستم از اطلاع رسانی جامع سایت های محبوب شهرمان بویژه مدیران شریف سایتهای خبری تشکر نمایم
  بدون تردید میشود مردم شهری را بسیجی ولایی و حماسی ببار آورد . اگر مروجین تبلیغ هدفشان ترویج احکام الهی و نیز ولایی باشد که در این صورت مردم خصوصا قشر جوان آن محل از ایشان و دیگر پیشکسوتان صالح تبعیت مینمایند
  در این میان ابتکار پیشکسوتان بسیج و سپاه مبنی بر تشکیل حلقه صالحین نیز راهگشای این هدف بزرگ الهی است
  در پایان کتابت خودم از زحمات بدون چشمداشت برادر ان بزرگوار جنابان مفتاح و جوکار و دستوان و فرماندهان محترم پایگاههای مقاومت که گام در راه ولایت برداشته و موجب افتخار مان گردیده اند ممنون و سپاسگزاریم .
  ان شاءالله شاهد روزی باشیم که همه مردم عضو فعا حلقه های صالحین شوند
  با احترام : علی اصغر خاکبیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.