صفحه اصلی » بسیج فداغ » سه معلم بسیجی تجلیل شد

سه معلم بسیجی تجلیل شد

طی مراسمی در محل دبیرستان پناهی فداغ از معلمان فرهیخته بسیجی که همکاری خوبی با حوزه امام خامنه ای فداغ داشتنه اند با تقدیم لوح تقدیر و هدایای یادبودی، تجلیل شد.

شنبه هفته جاری ؛ هشتم آذرماه ، هم زمان با اقامه نماز ظهر و عصر ، فرمانده و کادر حوزه مقاومت امام خامنه ای، در محل دبیرستان پناهی حاضر شدند که دبیران و دانش آموزان در این روز ؛  نماز جماعت را به امامت جوکار فرمانده حوزه مقاومت بسیج اقامه کردند.

 

تجلیل از معلمان بسیجی در مدرسه دبیرستان پناهی پسرانه فداغ از سوی حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای (3)

جوکار پیش از اهدای جوایز و تجلیل از معلمان بسیجی ، در اجتماع کثیر دانش آموزان بسیجی و ولایتمدار در رابطه با جنگ نرم و نقش مهم بسیج و مردم در صحنه ها به ایراد سخنرانی پرداخت. او در پایان از دانش آموزان خواست تا حضور پررنگتری در بسیج داشته باشند.

 
از سه معلم بسیجی اسد الله فتحی (معاون آموزشی و تربیتی مجتمع) ، احمد مسلمی (معاون مجتمع) و محمد قادری (مدیر مجتمع) به پاس ترویج صحیح فرهنگ بسیجی ، همکاری با بسیج ، حضور فعال در برنامه ها و حلقه های شجره طیبه صالحین، از طرف حوزه مقاومت بسیچ با اهدای لوح تقدیر ، شاخه گل و کتاب تجلیل به عمل آمد.

قابل ذکر است ؛ مراسم تجلیل از معلمان فرهیخته بسیجی در سطح دیگر مدارس فداغ و روستاهای تابعه نیز برگزار شده است.

 

تجلیل از معلمان بسیجی در مدرسه دبیرستان پناهی پسرانه فداغ از سوی حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای (1) تجلیل از معلمان بسیجی در مدرسه دبیرستان پناهی پسرانه فداغ از سوی حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای (2) تجلیل از معلمان بسیجی در مدرسه دبیرستان پناهی پسرانه فداغ از سوی حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای (4)

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.