صفحه اصلی » پروژه های در دست ساخت » پیشرفت 30 درصدی ایستگاه 125 فداغ

پیشرفت 30 درصدی ایستگاه 125 فداغ

ساختمان ایستگاه آتش نشانی 125 فداغ تاکنون با 30 درصد پیشرفت فیزیکی فرایند تکمیلی خود را بیش از پیش طی می کند.

ساختمان آتش نشانی فداغ که کلنگ احداث آن در سال 1392 و با پیگیری و تلاش های دهیاری و شورای اسلامی دوره سوم به تصویب رسید ، بر زمین خورد.

 
در آن زمان ، عملیات ساخت این پروژه و با توجه به نبود اعتبارات کافی ، تنها تا مرحله اسکلت بندی فونداسیون و فلزی پیشرفت کار داشت.
پس از آن ، ماه ها عملیات ساخت آن متوقف شد و از اواخر سال جاری و با پیگیری شورای اسلامی فعلی ، ادامه مراحل آن برای تکمیل شدن این ساختمان در دست اقدام قرار گرفته است.

 
بیست و هفت مردادماه سال 1393 ، پس از چندین ماه بلا تکلیفی و نبود بودجه و اعتبارات لازم جهت تکمیل این پروژه نیمه تمام ، با تخصیص اعتبار برآورد شده در امسال ، عملیات دیوار چینی به میزان پنجاه سانتی متر در این روز شروع و فرایند تکمیلی آن در دستور کار قرار گرفت.

 

ایستگاه آتش نشانی فداغ در دستور کار (4)
جمشیدی رییس بنیاد مسکن گراش در تکمیل این گزارش به خبرنگار فداغ گفت : اعتبار مورد نیاز جهت تکمیل و راه اندازی ایستگاه آتش نشانی فداغ که وجود این پروژه نیز جزیی از اولویت های هر منطقه می باشد ، مبلغ 470 میلیون ریال اعتبار در امسال برآورد شده است که این مقدار از محل دو درصد نفت و گاز هزینه خواهد شد.

 
از آنجایی که متولی این پروژه اداره بنیاد مسکن است ، با همکاری شورای اسلامی قرارداد تکمیل این ساختمان نیز در ماه گذشته بین پیمانکار و بنیاد مسکن بسته شد و امیدواریم هر چه سریع تر این پروژه نیز همچون سایر پروژه ها به مرحله بهره برداری برسد.

 
غنی غنی زاده پیمانکار پروژه نیز می گوید : در حال حاضر ، ساختمان ایستگاه آتش نشانی با همکاری شورای اسلامی و اداره بنیاد مسکن گراش ، به مرحله دیوارچینی رسیده است.
او افزود : این ایستگاه در زمینی به مساحت 8 در 8 متر مربع و زیربنای 105 متر مربع در حال ساخت است.

 
غنی زاده پیمانکار این پروژه معتقد است ؛ در صورت تامین اعتبار ، انتظار می رود این ایستگاه تا پایان امسال یا اوایل سال جاری مورد بهره برداری قرار گیرد.

 

ایستگاه آتش نشانی فداغ در دستور کار (5) ایستگاه آتش نشانی فداغ در دستور کار (6) ایستگاه آتش نشانی فداغ در دستور کار (1) ایستگاه آتش نشانی فداغ در دستور کار (3) ایستگاه آتش نشانی فداغ در دستور کار (2)

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

یک دیدگاه

 1. علی رزمجو از قطر

  با سلام
  واقعا خبر خوبی هست امیدواریم که هر چه زودتر به بهره برداری برسد .اما مهمتر از آن این است که ساختمان خالی هیچ آتشی خاموش نمیکند .
  آیا نهادهای ذیربط به فکر این هستند که از الان یه کادر مجرب و مستعد برای استخدام در این ایستگاه را فراهم کنند . آیا این ایستگاه به وسایل بروز در امور مهار آتش مجهز میشود یا دوباره سالها باید منتظر بودجه باشیم؟ آیا امکانش نیست که یه کادر بومی از جوانان خود فداغ را از الان دوره و آموزش بدن تا در اسرع وقت در این ایستگاه به خدمت گرفته شوند.در مناظره ی که چند شب پیش با اقای جهانپناه رییس شورای محترم داشتیم گفتند که به امید خدا این ایستگاه در سال اینده تقریبا کارهاش تمام میشود پس از الان باید به فکر یه کادر مجهز باشیم
  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.