نوشته های جدید
صفحه اصلی » پروژه های در دست ساخت » افتتاح و بهره برداری از سالن اجتماعات فداغ در اواخر سال جاری

افتتاح و بهره برداری از سالن اجتماعات فداغ در اواخر سال جاری

سالن اجتماعات خیّرساز فداغ با هشتاد درصد پیشرف فیزیکی در اواخر سال جاری افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.

احمد خدمتی پیمانکار پروژه سالن اجتماعات فداغ در گفت و گو با خبرنگار فداغ گفت : طرح احداث سالن اجتماعات که با رایزنی شورا و دهیاری به یکی از خیّرین پیشنهاد شده بود ، عملیات اجرایی آن از آذرماه سال 92 شروع و در اواخر سال جاری نیز افتتاح و به بهره برداری می رسد.

سالن 120 نفره اجتماعات فداغ در اواخر سال 93 به هبره برداری می رسد (13)
اعتبار موردنیاز جهت ساخت و تکمیل این پروژه 250 میلیون تومان است که به همت خیّر حاج علی جعفرنژاد (دیده بان) تامین می گردد و هم اکنون نیز 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

خدمتی در ادامه به مساحت زمین و فضای سالن 120 نفره اشاره کرد و افزود : این پروژه در زمینی به مساحت 1200 متر مربع در دست ساخت قرار گرفته که 250 متر مربع آن صرفاً به فضای سالن اختصاص یافته است.

 

تکمیل این طرح می تواند گامی موثر به سوی اجرای مطلوب برنامه های فرهنگی و مراسم های دینی ، مذهبی ، جشن ها و همچنین تشکیل جلسه های اداری و عمومی باشد.

 

شورا و دهیاری و اهالی فداغ به مصداق من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق مراتب تقدیر و تشکر خود را از خیّر و نیکوکار محترم حاج علی جعفرنژاد ، که در راه پیشرفت و آبادانی روستای مان با خلوص نیّت قدمی خیرخواهانه برداشته اند اعلام می دارند.

 
مدیریت فداغ آنلاین سایت خبری و مردمی فداغ نیز به نوبه خود ، از درگاه خداوند منان برای این خیر نیکوکار اجر اخروی و برای (ایشان) و خانواده محترم شان، سلامتی و بهروزی مسئلت نموده و از حضرت کریم ، تداوم این عمل شایسته و بایسته و بهره مندی از نعمات و برکات معنوی آن را آرزو دارد.
رجای واثق دارد، به مصداق آیه ی شریفه ی السابقون السابقون به عنوان اسوه ی سخاوت و مناعت ، مذکور به ذکر رهروان کوی عشق قرار گیرید.

 

سالن 120 نفره اجتماعات فداغ در اواخر سال 93 به هبره برداری می رسد (1) سالن 120 نفره اجتماعات فداغ در اواخر سال 93 به هبره برداری می رسد (2) سالن 120 نفره اجتماعات فداغ در اواخر سال 93 به هبره برداری می رسد (3) سالن 120 نفره اجتماعات فداغ در اواخر سال 93 به هبره برداری می رسد (4) سالن 120 نفره اجتماعات فداغ در اواخر سال 93 به هبره برداری می رسد (5) سالن 120 نفره اجتماعات فداغ در اواخر سال 93 به هبره برداری می رسد (6) سالن 120 نفره اجتماعات فداغ در اواخر سال 93 به هبره برداری می رسد (7) سالن 120 نفره اجتماعات فداغ در اواخر سال 93 به هبره برداری می رسد (8) سالن 120 نفره اجتماعات فداغ در اواخر سال 93 به هبره برداری می رسد (9) سالن 120 نفره اجتماعات فداغ در اواخر سال 93 به هبره برداری می رسد (10) سالن 120 نفره اجتماعات فداغ در اواخر سال 93 به هبره برداری می رسد (11) سالن 120 نفره اجتماعات فداغ در اواخر سال 93 به هبره برداری می رسد (12)

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

یک دیدگاه

  1. باسلام خدمت شما و تمامی اهالی فداغ و یه خسته نباشید و خداقوت جانانه خدمت اقای حاج علی جعفرنژاد خداخیرشان دهد و خداقوت ب تمامی دست اندرکاران وپیمانکارو کارگران ک درساخت سالن اجتماعات زحمت میکشن وانشاءالله روزی برسه ک همین معتمدین درخواست کنن ازخیرین تا هرچه سریعتر ی سالن برای ورزشکاران عزیز فداغ احداث نمایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.