صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ » تالار پرسش و پاسخ تشکیل شد / گزارشی از عمده فعالیت های راه و شهرسازی برای منطقه فداغ

تالار پرسش و پاسخ تشکیل شد / گزارشی از عمده فعالیت های راه و شهرسازی برای منطقه فداغ

شب گذشته ، تالار گفت و گوی مردم و مسئولین با هدایت مدیریت سایت خبری و مردمی فداغ تشکیل شد.

تالار گفت و گویی که تحت عنوان پرسش و پاسخ با حضور سلمان مهرابی رییس اداره راه و شهرسازی گراش و بیش از 580 نفر از فداغی ها به صورت مجازی در نرم افزار واتساپ تشکیل شده بود ، مهندس مهرابی از ساعت 21 تا 23 به مدت دو ساعت ؛ با زبانی رسا و بیانی شیوا به ده ها سوال مطرح شده از سوی افراد حاضر در تالار گفتمان پاسخ داد.


این در حالی بود که به دلیل ازدحام و ازدیاد افراد باعث شد تا نسبت به افزایش تالارهای گفتمان اقدام نماییم. همچنین ؛ ازدیاد افراد سبب گردید تا بسیاری از سوالات در دیگر تالارها نیز مشابه پرسیده شود که در این وضعیت ؛ مهندس مهرابی از مدیریت فداغ آنلاین سایت خبری و مردمی فداغ خواست تا به دلیل تشابه پرسش ها و سوالات افراد ، پاسخ های مرتبط با سوالات آن ها که در تالارهای قبلی داده شده را به تالارهای باقی مانده ارسال کند.
بیشتر سوالات مطرح شده در این تالار گفتمان در موضوع سرنوشت تونل بالنگستان ، احداث میدان ورودی در چهار راه مرگ فداغ و تعریض جاده و رفع نقاط حادثه خیز در مسیرهای پر پیچ و خم و مواصلاتی ارتباط با مناطق تابعه بود .

 

آسفالت سازی گردنه بالنگستان و راه های طرفین آن ، لکه گیری مستمر آسفالت حوزه دهستان ، تعمیر پل ها و ابنیه فنی ، نصب تابلو حاشیه راه ها ، تعریض و شانه سازی و حذف نقاط حادثه خیز محور فداغ – خلیلی ، آسفالت سازی ورودی فداغ از سمت دیده بان ، ترانشه برداری و بهبود زاویه دید در تقاطع ورودی فداغ از سمت دیده بان ، ساماندهی تقاطع ورودی فداغ از سمت اَرَد و احداث میدان ، تعریض و شانه سازی معابر حدفاصل میدان تا بلوار ورودی فداغ ، پیگیری تامین قیر موردنیاز جهت آسفالت بلوار ورودی فداغ (حوزه بنیاد مسکن) ، ترانشه برداری و بهبود زاویه دید ورودی روستای کنگ و ریشه ، لایروبی و ساماندهی سطوح آبگیر بند خاکی بشیرآباد و توسعه گوراب موجود و… از عمده فعالیت های دامنه دار و کاری های انجام شده از سوی اداره راه و شهرسازی گراش و پیگیری های مستمر مهندس مهرابی است.

 

مهرابی از زحمات و پیگیری های مهندس نصر مدیر کل راه و شهرسازی لارستان، فرماندار شهرستان گراش، نماینده محترم و اعضای شورا و دهیار فداغ و روستاهای تابعه و مردم شریف و متدین منطقه فداغ تشکر نمود.

 

اهالی فداغ نیز مراتب تقدیر و تشکر خود را از مهندس مهرابی و مهندس نصر که در حوزه راه  و شهرسازی و پیشرفت و آبادانی فداغ تلاش و پیگیری های لازم را انجام داده اند اعلام می دارند.

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.