صفحه اصلی » خبر مدارس » کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد

کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد

دانش آموزان کنگریشه ای با اقتدار به عنوان قهرمانی رقابت های فوتسال مدارس بخش فداغ دست یافتند.

به مناسبت دهه ی مبارک فجر مجتمع آموزشی و پرورشی فارابی لب اشکن میزبان مسابقات فوتسال دانش آموزی بخش فداغ در مقطع ابتدایی بود.

کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (8)
این مسابقات در دو گروه سه تیمی با شرکت تیم های لب اشکن، خلیلی و محمدزینا در گروه “الف” و تیم های فداغ، کنگریشه و حسین آباد در گروه “ب” از یک شنبه  12 بهمن شروع و تا 19 بهمن نیز ادامه داشت.

کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (3)

دانش آموزان از دوازده بهمن تا چهارده بهمن به صورت گروهی به رقابت پرداختند.

در دور مقدماتی تیم های محمدزینا و خلیلی به عنوان تیم اول و دوم گروه الف به نیمه نهایی مسابقات صعود کردند. تیم لب اشکن نیز از گردونه رقابت ها حذف شد.
در گروه ب ، تیم حسین آباد حذف شد و از این گروه  تنها تیم های کنگریشه و فداغ به نیمه نهایی رسیدند.

 
در بازی های نیمه نهایی که به میزبانی لب اشکن برگزار شد ، تیم کنگریشه توانست با نتیجه ی پر گل ۶ بر ۳ از سد تیم خلیلی بگذرد و به فینال برسد. و فداغ با نتیجه ۴ بر یک بر محمد زینا غلبه کرد و به فینال راه یافت.

 
نوزدهم بهمن و در فینال این دوره از مسابقات ، ابتدا محمد زینا با نتیجه 2 بر یک در برابر خلیلی به برتری رسید و عنوان سومی این مسابقات را به خود اختصاص داد. در دیدار پایانی این روز که با حضور دانش آموزان منطقه و معلمان و مدیران مدارس برگزار شد ، دو تیم قدرتمند فداغ و کنگریشه برای قهرمانی جنگیدند و در یک نبرد و رقابت حساس و تماشایی به نتیجه ی ۳ بر۳ رضایت دادند که این دیدار ناتمام نماند و به ضربات پنالتی کشیده شد.

 
این تیم کنگریشه بود که در ضربات پنالتی با درخشش دروازه بان و بازیکنان خود با نتیجه ۲ بر ۱ تیم قدرتمند فداغ راشکست داد و با اقتدار جام قهرمانی را بالای سر بُرد.

کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (16)
در پایان مسابقات ، مراسم توزیع جوایز برگزار شد و تیم کنگریشه علاوه بر تصاحب کاپ قهرمانی ، جایزه ی بهترین بازیکن و بهترین گل زن مسابقات را نیز از آن خود کرد.

تیم های کنگریشه ، فداغ و محمدزینا به ترتیب صاحب عناوین قهرمانی ، نایب قهرمانی و سومی شدند.

 
یزدان خورشید پور و علی رضا خورشید پور از تیم کنگریشه به عنوان بهترین بازیکن و آقای گل این مسابقات انتخاب و تجلیل شدند.
از صالح طاهری به عنوان بهترین بازیکن تیم فداغ و همچنین از بهترین بازیکن تیم های محمدزینا و خلیلی با اهدای جوایزی نفیس تقدیر شد.

 

 

جا دارد از زحمات مسئولین مدرسه لب اشکن آقایان ابراهیم مسلمی ، محمود و حسن طاهری و وحید رستگار که زحمت میزبانی ،برنامه ریزی ، جوایز و تدارک این مسابقات را برعهده داشتند ، تقدیر و قدردانی شود.

 

 

محمد سلیمی و رضا امیدی مربیان تیم محمد زینا، علی اکبر درویشی و اسماعیل اسدی مربیان تیم خلیلی ، رستمی ، حسین مرادیان ، حمید سعادتیان و احسان منصوری مربیان تیم فداغ و محسن شکرپاره ، حسن جبرالدینی و باقر طاهری مربیان تیم کنگریشه بودند.

کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (1) کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (4) کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (6) کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (7) کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (9) کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (5) کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (8) کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (13) کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (12) کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (11) کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (10) کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (14) کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (15) کنگریشه قهرمان فوتسال مدارس بخش فداغ شد (17)

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.