صفحه اصلی » حوادث » سه کشته در تصادف پژو با پراید در محور فداغ – بیرم

سه کشته در تصادف پژو با پراید در محور فداغ – بیرم

عصر روز دوشنبه، بیست‌وهفتم بهمن ماه، حسین راشدی، به همراه سه پسر خود با پژو پارس در محور فداغ – بیرم در حال حرکت بود که در فاصله چند کیلومتری از روستای محمدزینا با خودروی پراید به رانندگی مصطفی نوروزی از شهروندان روستای خلیلی به صورت شاخ به شاخ برخورد می‌کند.

در این سانحه تلخ و خونین، سه نفر از سرنشینان دو خودرو به نام‌های حسین راشدی ۵۲ ساله از فداغ، مصطفی نوروزی جوان ۱۸ ساله از خلیلی و کاظم محمد‌رضایی معروف به استاد رضا، ۳۰ ساله، جوان ارومیه‌ای ساکن در خلیلی جان خود را از دست دادند.

تصادف پژو با پراید دو کشته بر جای گذاشت در محور فداغ بیرم (3)
استاد رضا هر چند به بیمارستان رسید و چند ساعتی بعد از حادثه نیز زنده بود اما حوالی ساعت ۲۱ تا ۲۲ دیشب، در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) بیرم به قربانیان این حادثه پیوست و شمار کشته‌ها از ۲ به ۳ نفر افزایش یافت.

تصادف پژو با پراید دو کشته بر جای گذاشت در محور فداغ بیرم (2)
امیر و عبدالرحمان راشدی دو نفر از سرنشینان خودرو پژو از فداغ، از این تصادف مرگبار جان سالم به در بردند. مرحوم حسین راشدی پدر امیر و عبدالرحمان از خیرین به نام فداغی است که دبیرستان امام علی ابن ابیطالب (ع) فداغ به همت او ساخته شده است.

تصادف پژو با پراید دو کشته بر جای گذاشت در محور فداغ بیرم (4)
وضعیت جسمانی ابوالفضل راشدی جوان ۱۶ ساله فداغی، رضایت بخش اعلام شده است او در این حادثه از ناحیه پا، فک، مهره‌های گردن و کمر دچار شکستکی شد و از بیمارستان بیرم به بیمارستان امام رضا(ع)لار انتقال داده شد.

تصادف پژو با پراید دو کشته بر جای گذاشت در محور فداغ بیرم (5) تصادف پژو با پراید دو کشته بر جای گذاشت در محور فداغ بیرم (6)

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.