صفحه اصلی » خبر مدارس » نورسیده ها در همایش ستارگان دانش آموزی استان فارس درخشیدند

نورسیده ها در همایش ستارگان دانش آموزی استان فارس درخشیدند

طی مراسی با حضور ستارگان و نخبه های کنکور سراسری 92 – 93 استان فارس در تالار سعدی  ، از سه دانش آموز فداغی با اهدای جوایزی ارزنده تجلیل شد.

نورسیده ها در همایش ستارگان دانش آموزی درخشیدند (1)1

پنجمین همایش تجلیل از ستارگان و نخبگان دانش آموزی ، دیروز ، شنبه بیست و سوم اسفندماه در تالار سعدی شیراز برگزار و  مرتضی نورسیده با رتبه ۲۹ در رشته برق ، محمد نورسیده با رتبه ۵۸ در رشته ساختمان  و محسن نورسیده با رتبه ۹۱ در رشته ساختمان دانشگاه شیراز ، سه دانش آموز ستاره و نخبه فداغی از هنرستان رافعی اوز بودند که به عنوان رتبه های برتر و تراز اولی های کنکور سال تحصیلی ۹۲ – ۹۳  و سرآمد این هنرستان شناخته شدند و در این همایش بزرگ نیز به پاس تلاش های بی دریغ و بی وقفه شان ، با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی از آن ها تجلیل به عمل آمد.

نورسیده ها در همایش ستارگان دانش آموزی درخشیدند (6)
مدیرکل آموزش و پرورش فارس خطاب به برترین دانش آموزان این استان ، گفت: هر شغل و جایگاهی که به دست آوردید آموزش و پرورش را فراموش نکنید زیرا توسعه کشور به این توجه بستگی دارد.

نورسیده ها در همایش ستارگان دانش آموزی درخشیدند (3)

به گزارش خبرنگار مهر، حمید رضا آذری پیش از ظهر شنبه در پنجمین همایش تجلیل از ستارگان دانش آموز فارس تاکید کرد: آموزش و پرورش اولین مکانی است که می تواند توسعه کشور را رقم بزند و اگر به آن کم توجه ای شود نمی توان انتظار پیشرفت را داشته باشیم.

نورسیده ها در همایش ستارگان دانش آموزی درخشیدند (2)

وی یادآور شد: شما برترین ها باید توجه کنید که در آینده دارای جایگاه والای علمی و اجتماعی در کشور خواهید شد به همین دلیل باید توجه به آموزش و پرورش را در اولویت تمامی کارهای خود قرار دهید.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه سجایای اخلاقی و انسانیت مهمترین داشته برای رسیدن به موفقیت است، یادآور شد: بسیار پزشکان و مهندسین بوده اند که در این کشور فعالیت داشته اما هیچکس آنها را نشناخت در حالی که افرادی بودند که به واسطه توجه به انسانیت برای همه قابل احترام و ماندگار شدند.

نورسیده ها در همایش ستارگان دانش آموزی درخشیدند (6)

آذری تصریح کرد: اخلاق و انسانیت باعث ماندگاری و موفقیت در جامعه می شود و شما دانش آموزان دیروز که قدم در راه زندگی فردی و اجتماعی گذاشته اید باید به این مهم توجه ویژه داشته باشید.

وی افزود: مشخص کردن هدف نیز می تواند کمک بسیار مهمی برای رسیدن به موفقیت داشته باشد زیرا باید با برنامه ریزی کامل به سمت کسب درجات بالای کشور در مباحث علمی حرکت کنید.

نورسیده ها در همایش ستارگان دانش آموزی درخشیدند (4)

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به اینکه اصلاح مشکلات امروز جامعه با موفقیت شما در اجتماع ممکن می شود، گفت: انسان باید در جامعه خود تاثیر گذار باشد بنا براین باید از امروز به فکر اصلاح در فردای جامعه باشید.

نورسیده ها در همایش ستارگان دانش آموزی درخشیدند (5)

آذری با اشاره به یکی از اشعار «پروین اعتصامی» تاکید کرد: متاسفانه اشعار پروین اعتصامی در آموزش و پرورش جایی ندارد در حالیکه می توان از این اشعار، آموزه های زیادی را مد نظر قرار داد.

وی یادآور شد: توکل به خدا و تلاش برای رسیدن به موفقیت لازم و ضروری است.

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.