صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ » مددجویان روستای محمدزینا در کلاس آموزش بهداشت و سلامت

مددجویان روستای محمدزینا در کلاس آموزش بهداشت و سلامت

کلاس آموزش بهداشت و سلامت فرد و خانواده با حضور بهورز مجرب شبکه بهداشت و درمان؛ به منظور افزایش شاخص‌ های بهداشتی خانواده‌ های مددجو در روستای محمدزینا تشکیل شد.

مددجویان روستای محمدزینا در کلاس آموزش بهداشت و سلامت (4)

در آخرین روز از هفته بهداشت و سلامت، احمد رستمی بهورز مجرب و کار آزموده شبکه بهداشت و درمان؛ در این کلاس آموزشی که به منظور ارتقاء سلامت و افزایش شاخص‌ های بهداشتی خانواده ها برگزار شده بود، مددجویان تحت پوشش کمیته در روستای محمدزینا را بیش از پیش با بهداشت فردی، بهداشت محیط و تغذیه سالم آشنا کرد.

مددجویان روستای محمدزینا در کلاس آموزش بهداشت و سلامت (5)
در پایان نیز یک سبد کالای بهداشتی که شامل مایع دست شویی و ظرف شویی، صابون، شامپو، پودر لباس شویی و … بود، از طرف کمیته امداد در بین مددجویان توزیع و به آن ها اهدا گردید.

 

همچنین، در روز گذشته غرفه سلامت شامل مشاوره دارویی توسط دکتر حسن شاهی، سنجش فشار خون و نمایه توده بدنی و اندازه گیری قند خون با همکاری رستمی و رنجبر در مرکز درمانی فداغ جهت افراد بالای سی سال به صورت رایگان انجام گرفت.

مددجویان روستای محمدزینا در کلاس آموزش بهداشت و سلامت (2) مددجویان روستای محمدزینا در کلاس آموزش بهداشت و سلامت (1) مددجویان روستای محمدزینا در کلاس آموزش بهداشت و سلامت (3)

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.