صفحه اصلی » خبرهای روز خلیلی » تشکر بخشدار مرکزی از شوراهای اسلامی

تشکر بخشدار مرکزی از شوراهای اسلامی

به مناسبت نهم اردیبهشت روز شوراها، عبدالله فضلی بخشدار مرکزی در پیامی این روز به اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی و اعضای شورای شهر و شهرستان گراش تبریک گفت.

bakshedar6گریشنا:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَ امرُهُم شورا بینَهم

شورا تبلور همراهی و هم‌نشینی عالی‌ترین و خالص‌ترین اندیشه‌های ناب افراد برجسته و برگزیده یک جامعه است که با انتخاب مستقیم و اراده فراگیر مردم، فرصت گشایش مشکلات و تصمیم گیری برای تعالی مادی و معنوی جامعه را پیدا می کند و منتخبین مردم در پیشگاه بندگان خدا و بالاتر از آن در برابر کسی که اراده او «فوق کُل شیء» است به خدمتگزاری به خلق که ارزش آن برتر از هزاران سال عبادت است مشغول‌اند.

 
و هر سال در چنین ایامی که بهار به زمین رخسار بهشت می‌دهد و به زمان نام اردیبهشت می‌بخشد، در نهمین روز تقویم این ماه عزیز باید از باب حدیث «من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق» از خدمات و تلاش‌های شبانه‌روزی برگزیدگان مردم در شوراهای اسلامی تقدیر و سپاس داشت.

 
به همین بهانه، بنده به عنوان خادم کوچک مردم در بخش مرکزی شهرستان گراش مراتب سپاس و تقدیر خود را از زحمات بی‌منت تک تک اعضای محترم شوراهای اسلامی روستاهای بخش مرکزی و اعضای محترم شورای شهر و شهرستان گراش اعلام داشته و روز شورا را به همه این عزیزان تبریک و شادباش می گویم.

 
باشد که در سال «همدلی و هم‌زبانی دولت و ملت» با عمل به این تدبیر مقام معظم رهبری و کوشش فراگیر مردم و مسولین، شاهد شهرستانی آبادتر باشیم.

عبدالله فضلی
بخشدار مرکزی شهرستان گراش

 

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.