صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ » کسب رتبه اول اشتغالزایی شرکت فولاد هرمزگان با مدیریت شهروند فداغی

کسب رتبه اول اشتغالزایی شرکت فولاد هرمزگان با مدیریت شهروند فداغی

شرکت فولاد هرمزگان با مدیریت متخصص مهندس عبدالرضا افسرده فداغی توانست رتبه اول اشتغالزایی سال 1393 منطقه ویژه را به خود اختصاص دهد.

شرکت فولاد هرمزگان درسال 1393 با ایجاد 339 فرصت شغلی توانست از بین 170 شرکت مستقر در منطقه ویژه رتبه اول بیشترین میزان اشتغال زایی را به خود اختصاص دهد.

مهندس رضا افسرده فداغی
عبدالرضا افسرده مدیر واحد کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس با تایید این خبر گفت : واحد کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی با فراهم سازی 1205 فرصت شغلی در منطقه ویژه توانست به تعهدات خود در زمینه اشتغالزایی استان هرمزگان جامه عمل بپوشاند.

 
وی ادامه داد : در سال 1393 با همکاری و تعامل شرکتهای مستقر در منطقه ویژه تعداد 1205 فرصت شغلی ایجاد شده که شرکت فولاد هرمزگان جنوب با 339 نفر رتبه اول ، شرکت فولاد کاوه جنوب کیش با 291 نفررتبه دوم و شرکت گندله سازی مادکوش با 287 نفر رتبه سوم اشتغالزایی در منطقه ویژه را به خود اختصاص داده اند که به پاس قدردانی از تلاش و کوشش آنها لوح تقدیر رتبه اول تا سوم اشتغال سال 1393 منطقه ویژه از طرف مدیریت واحد کار و خدمات اشتغال به شرکتهای فولاد هرمزگان جنوب ، فولاد کاوه جنوب کیش و گندله سازی مادکوش اهداء گردید.

 
مهندس افسرده افزود : در سال 1393 از مجموع 1205 نفر جذب شده تعداد 816 نفر فنی و 389 نفر غیر فنی بوده و از لحاظ تحصیلات نیز تعداد 456 نفر زیر دیپلم ،458 نفر دیپلم ، 123 نفر فوق دیپلم و 153 نفر لیسانس هستند . در حال حاضر تعداد 170 شرکت و پیمانکار در منطقه ویژه مستقر می باشد که زمینه اشتغال 13000 نفر را بصورت مستقیم فراهم نموده و در مجموع حدود 62 درصد پرسنل بومی و 38 درصد غیر بومی هستند .البته تعدادی از پرسنل غیر بومی نیز چندین سال در منطقه ویژه سابقه فعالیت دارند و از نیرومهای ماندگار استان محسوب می گردند .

 
وی خاطر نشان کرد: شرکت فولاد هرمزگان در سالهای 89 و 91 و 92 نیز به ترتیب با جذب 864 نفر ، 553 نفر و 479 نفر رتبه نخست اشتغالزایی در منطقه ویژه را کسب نموده و زمینه اشتغال تعداد زیادی از جوانان را فراهم ساخته است.

 
مدیر واحد کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس ادامه داد: با توجه به سرمایه گذاری های انجام شده در منطقه ویژه بخصوص طرح های تولید فولاد و آلومینیوم یکی از برنامه های واحد کار و خدمات اشتغال منطقه ویژه ، نیاز سنجی نیروی انسانی و تخصص مورد نیاز صنایع در آینده می باشد تا با همکاری دانشگاهها و مراکز آموزشی فنی و حرفه ای استان زمینه آموزش نیروهای مورد نیاز صنایع فراهم گردد .

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبا و شنیدنی از پدرام زمانی

پدرام زمانی خواننده جوان فداغی جدید ترین و یکی دیگر از زیبا ترین آهنگ های ...

۲ دیدگاه‌ها

  1. متخصص در اجرای ابتدی.ترمیم.وساخت.کلیه مخازن .استخرها.تونلها.سدها.سازهایه بتنی.فونداسیونها.پمپاژ فاصلاب.تصفیه خانه ها با فناوری نانو با سالها تجربه اماده همکاری/شماره تماس/۰۹۱۷۲۰۷۸۱۵۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.