صفحه اصلی » دانش آموختگان فداغ » بیوگرافی آقای محمد قادری

بیوگرافی آقای محمد قادری

فداغ: در ابتدا خودتان را بطور کامل معرفی نمایید؟
محمد قادری فرزند غضنفر متولد 1365 ساکن روستای فداغ – لیسانس حقوق
فداغ: مختصری از تحصیلات – رشته – و سوابق کاری و شغلتان توضیح دهید.
دوران ابتدایی ، راهنمایی و متوسطه را تا سال 1382 در فداغ گذراندم و دوره پیش دانشگاهی را در گراش به تحصیل پرداختم.

در سال 83 پس از گذراندن دوره پیش دانشگاهی و شرکت در آزمون سراسری و کسب رتبه 532 علوم انسانی و 987 زبان خارجه رشته مقدس دبیری را انتخاب کردم و پس از دو سال تحصیل در رشته ی آموزش دینی و عربی در سال 85 از مرکز تربیت معلم شهید مطهری شیراز فارغ التحصیل شدم و از مهرماه همان سال وارد کسوت معلّمی شدم. در سال 85 در کنار تدریس به تحصیل در رشته حقوق در دانشگاه پیام نور لامرد پرداختم و سال 89 با اخذ مدرک کارشناسی از این دانشگاه فارغ التحصیل شدم. سال اول خدمت را در مدرسه شهدای خلیلی و دبیرستان پناهی باتدریس در درس عربی – دین و زندگی و دینی و قرآن سپری کردم.
سال های تحصیلی 89 تا 91 با سِمَتِ معاون اجرایی در مجتمع آموزشی و پرورشی صدرا ضمن تدریس دروس مربوط مشغول خدمت بوده ام و سال تحصیلی 91 – 92 سا سِمَتِ مدیر مجتمع آموزشی و پرورشی صدرا آماده خدمتگزاری به آینده سازان میهن عزیزمان می باشم.
فداغ: دلیل موفقیت شما بنظر خودتان چه بوده ؟ و چه کسانی را بیشتر در موفقیت خود موثر می دانید؟
موفقیتم را در وهله اوّل مدیون توجهات خداوند متعال و پس از آن دعای پدر و مادرم که همیشه نسبت به فرزند خویش لطف داشته اند و برادر بزرگم که با راهنمایی ها و همفکری هایش زمینه موفقیت مرا فراهم کرده اند می باشم.
فداغ: خاطره ای از دوران تحصیلی خود را بگویید.
دوران تحصیل و با همکلاسی ها بودن سراسر خاطره است. هر دوره ای خاطراتی دارد که نسبت به سن آن دوره شیرین است. امّا موفقیّت هایی که در دوران دوساله تربیت معلّم کسب کرده ام را خاطره انگیز می دانم : دانشجوی برتر تربیت معلّم از لحاظ درسی ، کسب مقام قهرمانی پینگ پنگ دانشجویان منطقه 3 کشور ، کسب 2 مقام دومی کشوری در پینگ پنگ و دانشجویان کشور و… .
فداغ: از نظر شما مهمترین نیاز امروز فداغ چیست ؟ و چه راهکاری جهت رفع این نیاز پیشنهاد می کنید؟
به نظر بنده مهمترین نیاز امروز فداغ توجه بیشتر به قشر جوان می باشد که با اهمیّت دادن به جوانان عزیز و فراهم کردن زمینه های شکوفایی استعدادهای این عزیزان می توان به آینده فداغ امیدوار بود. ایجاد و احداث سالن ورزشی ، توجه بیشتر به امر تحصیل و ارج نهادن به موفقیت های جوانان عزیز می تواند باعث رشد و بالندگی فداغ عزیزمان گردد.
فداغ: از رشته انتخابی خود راضی هستید؟
بله کاملاً
فداغ: شما بعد از گرفتن مدرک آیا حاضرهستید به فداغ و مردم آن کمک کنید؟
هر نوع خدمتی که بتوان برای این خطّه انجام داد یک وظیفه است.
اگر امکان داشته باشد و برای مسئولین عزیز شهرمان مقدور باشد کانونی را تحت عنوان ” مجمع خیّرین فداغ ” پایه ریزی نمایند تا نیازسنجی گردد و براساس اولویت بندی نیازها بتوان هزینه هایی که خیّرین عزیز متقبل می شوند را به سمت بیشترین نیاز هدایت کرد.
فداغ: پیشنهاد شما برای پیش کنکوریها چیست؟
پیشنهاد بنده به دانش پژوهان پشت کنکوری این است که تا می توانند برنامه ریزی دقیقی برای رسیدن به هدف خود داشته باشند ، و سخت درس بخوانند ، چشم امید فداغ به عزیزان پشت کنکوری است تا با قبول شدنشان بتوان خلاءهای موجود در پُست های مورد نیاز را پُر کرد.
فداغ: توصیه شما برای دانش آموزان و دانشجویان چیست؟
توصیه بنده به دانش آموزان و دانشجویان عزیز این است که راهی را انتخاب کنند که سرافرازی خود ، خانواده و شهرشان نتیجه آن باشد.
در زندگی هدف مشخصی و برای رسیدن به هدف خود برنامه ریزی داشته باشند و به علم کم قانع نباشند.
فداغ: نظر شما درباره سایت اختصاصی و مردمی دهستان فداغ چیست؟
سایت خوبی است که اخبار فداغ را خوب انعکاس می دهد ، امید است با بهره گرفتن از تجربیات عزیزانی که در این زمینه فعالیت داشته اند گامی در جهت معرفی فداغ در فضای مجازی برداشته شود.
فداغ: کلام پایانی ؟ چنانچه مطلب خاصی به ذهنتان میرسد بفرمایید.
تشکر و قدردانی از تمامی دست اندرکاران این سایت – امید موفقیت برای شما دوستان عزیز – به امید وحدت و همدلی بیشتر در جهت آبادانی فداغ عزیز

این مطالب را نیز ببینید!

نورسیده ها در کنکور 92 – 93 برترین رتبه ها را کسب کردند

به دنبال اعلام نتایج کنکور سال 92-93 ، سه فداغی که در هنرستان رافعی اِوَز ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.