صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » نعمت الله خرّم رییس شورای شهرستان گراش شد/ حسنی به شورای استان رفت

نعمت الله خرّم رییس شورای شهرستان گراش شد/ حسنی به شورای استان رفت

در نخستین جلسه دوره جدید شورای شهرستان گراش، نعمت‌الله خرم از فداغ به عنوان رییس شورا و علی‌اصغر حسنی از گراش به عنوان نماینده شهرستان در شورای استان فارس انتخاب شد.


به گزارش فداغ آنلاین | سایت خبری و مردمی فداغ، به نقل از گریشنا، امروز ۶ آبان ماه با برگزاری انتخابات از بین نمایندگان شوراهای اسلامی شهر و بخش‌های شهرستان گراش، اعضای شورای اسلامی این شهرستان انتخاب شدند.

در این انتخابات که با حضور قاسم فرسوده معاون فرماندار گراش برگزار شد، نعمت‌اله خرم از فداغ  که سابقه سه سال ریاست شورای شهرستان در دوره چهارم را دارد یک بار دیگر به عنوان رئیس شورای شهرستان گراش انتخاب شد.

محمدرضا رنجبر از ارد به عنوان نائب رئیس و اسماعیل اسدی از خلیلی به عنوان منشی انتخاب شدند. علی‌اصغر حسنی و اکبر باقرزاده از گراش دیگر اعضای شورای شهرستان هستند.

در این جلسه علی‌اصغر حسنی به عنوان نماینده شورای شهرستان در شورای اسلامی استان فارس انتخاب شد. حسنی در دوره پیشین نیز دو سال عضو شورای اسلامی استان بود و به عنوان یکی از سه نماینده استان فارس به عضویت شورای عالی استان‌ها در آمد.

قاسم فرسوده معاون فرماندار گراش در این جلسه با اشاره به اهمیت کار شورای شهر در توسعه و آبادانی مناطق گفت: شورای شهرستان گام‌های راهبردی را با همفکری و دلسوزانه در راستای رشد و پیشرفت شهرستان بردارد.

_________________________
?خبرهای روز فداغ را در کانال فداغ آنلاین دنبال کنید.
https://t.me/fedaghir

این مطالب را نیز ببینید!

سالن اجتماعات فداغ در یک قدمی بهره‌برداری

صندلی موردنیاز سالن اجتماعات حاج علی جعفرنژاد فداغ توسط شورای اسلامی و از محل درآمد ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.