صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » باران در راه است

باران در راه است

طبق بررسی ها و آنالیز داده های جوی پیش بینی نفوذ دو سامانه قدرتمند سودانی به جنوب کشور، انتظار داریم در فاصله زمانی ۵ روزه برای غرب، جنوب غرب و جنوب کشور شاهد بارش باران باشیم.

محمود آذرآیین، دبیر انجمن هوای جنوب در رابطه با فعالیت این سامانه بارشی در فداغ می گوید: پیش بینی می شود از امروز تا اواخر وقت جمعه در فداغ شاهد هوای ابری و بارانی باشیم.

برای سامانه اولی که امروز وارد کشور شده و تا چهارشنبه نیز فعالیت خواهد داشت، بیشتر مناطق غرب و جنوب غرب کشور را تحت تاثیر قرار خواهد داد. برای فداغ فقط هوای ابری و گاهی اوقات بارش خفیف باران پیش بینی می شود.

در ادامه و بلافاصله بعد از خروج موج بارش اولی، سامانه‌ای با عمق بهتر و همراهی جریانات جنوب شرقی طی چهارشنبه از نوار جنوب غربی وارد کشور خواهد شد و تا اوایل شنبه فعالیت خواهد داشت.

انتظار داریم شرایط بارش برای فداغ طی سامانه آخر هفته (پنج‌شنبه و جمعه) بهتر بوده و شانس بارش ۱۵ تا ۲۵ میلی‌متری را دارد.

در پایان نیز بایستی متذکر شد که با خروج سامانه از کشور دمای هوا افت محسوسی را داشته باشد؛ به گونه ای که در اواسط هفته جدید در سردترین ساعات دمای هوا به ۷ درجه سانتی‌گراد نیز برسد.

این مطالب را نیز ببینید!

خط لوله نفت کشوری از فداغ می‌گذرد

یکی از ایستگاه‌های پمپاژ خط لوله‌ی انتقال نفت از جنوب غربی به جنوب شرقی کشور، ...

یک دیدگاه

  1. با سلام.باید به هر طریقی شده فداغ بخش شود باید گراشی ها و خیرین برای بخش شدنش همکاری کنند .من به عنوان یک گراشی میخام فداغ آباد بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.