صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » مردم روستاهای بخش مرکزی برای لوله‌کشی گاز ساختمان‌ها عجله نکنند

مردم روستاهای بخش مرکزی برای لوله‌کشی گاز ساختمان‌ها عجله نکنند

نشست مشترک فضلی؛ بخشدار مرکزی، جمشیدی؛ رییس بنیاد مسکن، عطاریان؛ رییس اداره گاز شهرستان و شیروانی؛ پیمانکار، کیان‌فر و کشاورزی؛ ناظران شرکت گاز با اعضای شورای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی با هدف تسهیل در اجرای عملیات گازرسانی به روستاهای بخش مرکزی شهرستان گراش در محل دهیاری فداغ برگزار شد.


در این جلسه مقرر شد تمامی منازل مسکونی که در طرح هادی روستایی هستند گازرسانی شود. همچنین در خصوص حفر کانال داخل زمین های کشاورزی برای انتقال خط لوله گاز گفته شد: زمین های کشاورزی‌ای که مشمول این طرح هستند، پیمانکار شرکت گاز با هماهنگی با دهیاران و شوراهای اسلامی صاحبان این زمین ها را شناسایی و مراحل اداری جهت برآورد خسارت، در قالب صورت‌جلسه ای تنظیم و تحویل مالک شود که خسارت پس از لوله گذاری پرداخت خواهد شد. ملاک اجرای طرح لوله گذاری، طرح هادی روستایی می‌باشد و اگر مالکی متقاضی این طرح باشد، وضعیت موجود باید مورد تایید بنیاد مسکن و دهیاری قرار بگیرد.

بخشدار مرکزی گراش از مردم روستاهای‌ بخش مرکزی خواست تا در خصوص اجرای حفاری کانال، تخریب بخشی از کوچه و خیابان‌ها و بعضا شکستگی لوله و قطعی آب صبور باشند و جهت انجام سریع‌تر و بهتر پروژه با دهیاری و پیمانکار همکاری داشته باشند.

در پایان جلسه، مسوولین شهرستانی و محلی از مردم روستاهای بخش مرکزی درخواست کردند تا لوله کشی گاز ساختمان ها را به کسانی واگذار کنند که مورد تایید نظارت استان باشد و در حال حاضر هیچ عجله ای برای انجام این کار نداشته باشند؛ چون هنوز محل علمک ها مشخص نشده و اعتبار تاییدیه نظارت لوله کشی داخلی شش ماه بیشتر نیست که اگر الان لوله کشی انجام و تا شش ماه دیگر گازرسانی نشود و اعتبار آن هم تمام شود، نیاز به هزینه مجدد جهت تایید دوباره است.

این مطالب را نیز ببینید!

فروش‌ دو باب مغازه با بهترین موقعیت در فداغ

دو باب مغازه ۳۵متری و ۶۰ متری با موقعیت استثنایی واقع در خیابان اصلی نرسیده ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.