صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » راه اندازی ناحیه صنعتی در فداغ

راه اندازی ناحیه صنعتی در فداغ

اصغر فرودی فرماندار گراش با علی همتی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس به منظور حمایت از واحدهای صنعتی و توسعه سرمایه گذاری و رفع موانع تولید در شهرستان دیدار و گفتگو کرد.


فرماندار گراش در این دیدار خواستار توسعه شهرک صنعتی و توجه به گسترش زیر ساخت آن شد و گفت: استفاده از قابلیت‌های بخش خصوصی و پتانسیل شهرستان برای توسعه سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان نیازمند ارائه راهکارهای مناسب و برنامه ریزی مدون است.

اصغر فرودی ایجاد صنایع سنگین و نیمه سنگین در شهرستان، راه اندازی ناحیه صنعتی در بخش‌های ارد و فداغ، ارتقاء تشکیلات نمایندگی اداره صنعت، معدن و تجارت گراش، احداث ساختمان اداری، بکارگیری نیروی انسانی بومی و تجهیز و تامین امکانات اداری را از مهمترین خواسته‌های خود در این جلسه عنوان کرد.

وی با بیان اینکه حمایت از چرخه تولید ملی، بیکاری را ریشه کن می‌کند و فضای کسب و کار را رونق می‌بخشد، تصریح کرد: دولت با ارائه تسهیلات و مشوق‌هایی که در این زمینه دارد در صدد بهبود فضای کسب و کار، توسعه سرمایه گذاری و رشد چرخه تولید است که در این راستا باید موانع موجود بر سر راه سرمایه گذاران برطرف شده و دستگاه های مسئول نیز باید از تمام ظرفیت خود برای تحقق این هدف استفاده کنند.

فرودی بر ضرورت تسریع در پرداخت تسهیلات از صندوق توسعه ملی برای طرح‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان تاکید کرد و خاطر نشان ساخت: ایجاد اشتغال و رفع موانع تولید و سرمایه گذاری در شهرستان گراش نیازمند دریاف تسهیلات و اعتبارات حمایتی دولت است.

وی با اشاره به مشکلات پیش رو صنعتگران و تولید کنندگان شهرستان افزود: در چهار سال گذشته با اقدامات حمایتی و برنامه ریزی اصولی توانستیم واحدهای جدید و همچنین واحدهای تولیدی تعطیل شده صنعتی را با ارائه تسهیلات دولتی به چرخه تولید بازگردانیم که اگر این کار صورت نمی گرفت تعدادی از کارگران این واحد‌ها بیکار می‌شدند.

در این نشست علی همتی رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان فارس ضمن بررسی مسائل و مشکلات این حوزه نسبت به راه انداری پروژه سرمایه گذاری واحد صنعتی نیمه سنگین در شهرستان گراش قول مساعد و پیگیری را داد.

این مطالب را نیز ببینید!

فروش‌ دو باب مغازه با بهترین موقعیت در فداغ

دو باب مغازه ۳۵متری و ۶۰ متری با موقعیت استثنایی واقع در خیابان اصلی نرسیده ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.