صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » مخترع فداغی دست به اختراعی خارق‌العاده زد

مخترع فداغی دست به اختراعی خارق‌العاده زد

حسین خاک‌بیز از مخترعان خوش ذوق و اعجوبه فداغی بار دیگر دست به اختراع دستگاه جدیدی زد که امکان قطع خطر برق گرفتی و قطع خطر آتش سوزی هنگام نشت گاز به صورت خودکار و تمام اتوماتیک دارد.

تابلو فول ایمن برق با تحمل جریان حداقل ۸۰ آمپر از اختراعات جدید خاک‌بیز است. این دستگاه مجهز به قطع خطر برق گرفتگی( در دو سیستم)، قطع خطر آتش سوزی هنگام نشت گاز، قطع خطر آتش سوزی نشت سیم برق، قطع خطر سرقت، صرفه جویی تضمینی هوشمند هنگام اوج مصرف، دارای هفت فرمان پیشرفته با تایمرهای ۲۴ ساعته روزانه تا سال، دوازده کانال کنترل با موبایل از هر جای دنیا، دوازده کانال کنترل با ریموت از هر نقطه ساختمان، آبیاری هوشمند درختان و باغچه در ساعات مختلف، روشنایی اضطراری هنگام قطع برق و . . . است.

خصوصیات و کاربرد تابلو فول ایمن از زبان مخترع فداغی:

قطع خطر برق گرفتگی با ۸ مدار ( سیستم ) مستقل برای ۴ بخش ساختمان که از قطع خطر برق گرفتگی در صورت تماس مستقیم بدن با فاز و بدنه دستگاه‌هایی اعم از آبگرمکن، یخچال، لباس‌شویی، اتو و… جلوگیری می کند. به عنوان مثال در اتاق یک مورد خطر برق گرفتگی ( تماس مستقیم بدن با فاز یا اتصال بدنه دستگاه‌ها مثل اتو اتفاق بیفتد، تابلو فقط برق همان اتاق را قطع می کند و برق قسمت‌های دیگر ساختمان خاموش نخواهد شد.

محافظ نوسان ولتاژ برای کل ساختمان با تحمل ۸۰ آمپر با دو سیستم مستقل که می تواند تاخیر سی ثانیه ای برای شبکه روشنایی ساختمان داشته باشد. هنگام نرمال شدن برق پس از نوسان یا قطع، شبکه روشنایی ساختمان پس از سی ثانیه وصل می‌شود. دیگری تاخیر سه دقیقه ای برای شبکه دستگاه‌های گازی ( کولر، یخچال و . . . ) است. که قادر به کنترل ۱۴ بخش با موبایل از هر جای دنیا و کنترل ۱۲ بخش با ریموت از داخل منزل در هر نقطه منزل هستید.

دارای هفت سیستم تایمر هوشمند ۲۴ ساعته که شما می‌توانید از این هفت سیستم به این روش استفاده کنید: برای ۴ بخش « اتاق » مستقل می‌توانید طوری تنظیم کنید که روزانه سر ساعت مثلاً ۱۱ تا ۱۷ که در تابستان شدت گرما است کولر آن اتاق روشن شود یا هر شب روشنایی آن قسمت روشن و صبح خاموش شود.

فرمان آبیاری درختان و باغچه هر روز سر ساعتی معین که خودتان انتخاب می‌کنید.

فرمان هوشمند به آبگرمکن برای صرفه جویی هنگام اوج مصرف.

فرمان هوشمند صرفه جویی در اوج مصرف برای کل ساختمان.

جلوگیری از سرقت

چشم الکترونیک فرمان روشنایی در شب

قطع خطر آتش سوزی هنگام نشت گاز که در صورت نشت گاز سیستم هوشمند اقدام به قطع برق شبکه آشپزخانه و اعلام خطر صوتی نشت گاز و قطع جریان گاز به آشپزخانه و تماس اتومات با شما می کند.

جهت سفارش این محصول می‌توانید با مخترع فداغی تماس بگیرید.

۰۹۱۷۹۵۶۰۰۸۰

این مطالب را نیز ببینید!

حماسه آفرینی مردم ولایی فداغ در چهلمین بهار انقلاب

مردم ولایتمدار و انقلابی فداغ امروز همپای دیگر حماسه سازان در سراسر ایران اسلامی با ...

یک دیدگاه

  1. سلام. خسته نباشید
    سعی و تلاش ایشون قابل تقدیره. با اطلاعات کمی که من از این دستگاه ها دارم فکر نکنم این اختراع محسوب بشه( لا اقل الان). اگه میشه گواهی ثبت اختراع رو هم روی سایت قرار بدید.
    ( رضا جان نمیخواد این نظر رو تاییدش نکنی)
    سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.