صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » مِهر نوروزی جوانان فداغ

مِهر نوروزی جوانان فداغ

در آستانه فرا رسیدن سال نو، صندوق خیریه مِهر جوانان فداغ، با همکاری و حمایت اهالی و خیّرین بزرگوار فداغی، اقدام به توزیع بسته غذایی نمود.


صندوق مِهر جوانان فداغ؛ در ادامه فعالیت مستمر خود این بار هم با توزیع مواد غذایی که شامل اقلامی از قبیل؛ برنج، روغن، رب گوجه و مرغ با هزینه ای بالغ بر چهل میلیون ریال بود، در آستانه سال نو، یاری‌گر بخش کوچکی از مسائل و نیاز های خانوارهای مددجوی فداغی شد.

لازم به ذکر است؛ که این کار خداپسندانه از چند سال گذشته با همت بلند جوانان برومند فداغ شروع و هر ساله در چندین مرحله مبالغ جمع آوری شده از صندوق های خیریه بین خانوارهای فداغی به صورت نقدی و غیر نقدی توزیع می شود.

در این راستا دست اندرکاران صندوق مهر جوانان فداغ از آحاد مردم خیراندیش و نیکوکار فداغ تقاضا دارند تا با حمایت خود، شاهد ادامه این روند به صورتی شایسته تر باشند و این کار خدا پسندانه در سطحی وسیع تر و با کیفیتی بهتر ادامه یابد.

شماره حساب ۰۲۰۹۱۸۳۴۲۰۰۰۸ متعلق به صندوق خیریه مهر جوانان فداغ در بانک صادرات به نام قاسم دست سوز و احمد مسلمی است که همشهریان عزیز می‌توانند وجوهات نقدی خود را جهت کمک به مددجویان واریز نمایند.

با آرزوی سلامت، بی نیازی و سربلندی برای همه همشهریان، خیرین، مددجویان و دست اندرکاران این کار نیک.

این مطالب را نیز ببینید!

عید غدیر در جوار شهدای فداغ

در آستانه فرا رسیدن عید ولایت و امامت، مردم فداغ؛ عید سعید غدیر خُم را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.