صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » تجلیل از دهیاران بخش مرکزی شهرستان گراش

تجلیل از دهیاران بخش مرکزی شهرستان گراش

بخشدار مرکزی شهرستان گراش در جمع دهیاران این بخش با بیان اینکه دهیاران اساس توسعه در روستاها هستند، گفت: دهیاران با جلب مشارکت‌های مردمی برای توسعه، عمران و آبادانی روستاها تلاش کنند.


🔅 عبدالله فضلی با بیان اینکه دهیاران آماده استقبال از مهمانان نوروزی باشند، اظهار داشت: تمهیدات لازم برای تامین امنیت و رفاه مسافران نوروزی در روستاها اندیشیده شود و نباید اجازه داد از خلوتی روستا در ایام عید استفاده و ناامنی ایجاد شود.

✅ وی با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت دهیاری‌ها در پیشبرد اهداف مدیریت بحران گفت: باید تیم‌های مدیریت بحران در روستاها قوی تر شوند و دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی این مناطق در مورد تجهیزات و امکاناتی که دارند نیاز سنجی کنند و با جمع آوری امار و اطلاعات ساکنین به خصوص در بافت فرسوده، در شرایط بحران احتمالی اماده باشند.

▫عبدالله فضلی بخشدار مرکزی شهرستان گراش با اشاره به ارائه منابع و تسهیلات دولتی به روستائیان افزود: دهیاران توسعه اشتغال روستایی را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده و فرصت‌های سرمایه گذاری را در اختیار بخش خصوصی قرار دهند.

🌀 وی بر لزوم همکاری دهیاران برای اعزام کاروان راهیان نور تاکید کرد و اظهار داشت: اردوهای راهیان نور فرصتی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است و همه دهیاران موظف هستند تا همکاری کامل با ستاد اعزام داشته باشند.

▫محسنی، رئیس جمعیت هلال احمر و جمشیدی، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گراش در این جلسه توضیحاتی در مورد هماهنگی ستاد مدیریت بحران و تامین قیر رایگان روستایی ارائه دادند.

🔺در این جلسه از طرف بخشدار مرکزی از عملکرد یکساله محسن باقری، دهیار پر تلاش فداغ و دیگر دهیاران روستاهای بخش مرکزی نیز تقدیر شد.‌

این مطالب را نیز ببینید!

عید غدیر در جوار شهدای فداغ

در آستانه فرا رسیدن عید ولایت و امامت، مردم فداغ؛ عید سعید غدیر خُم را ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.