صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » فرمانداری گراش رتبه نخست فرمانداری‌های استان فارس را کسب کرد

فرمانداری گراش رتبه نخست فرمانداری‌های استان فارس را کسب کرد

اصغر فرودی فرماندار گراش از کسب رتبه نخست فرمانداری این شهرستان در ارزیابی‌های وزرات کشور و استانداری فارس خبر داد و افزود: شهرستان گراش رتبه نخست استانی ارزیابی عملکرد فرمانداری‌های استان فارس سال ۹۶ را به خود اختصاص داد.


اصغر فرودی گفت: رتبه نخست بر اساس ارزیابی شاخصه‌های اختصاصی نهایی ارتقاء امنیت پایدار داخلی، توسعه مشارکت و نشاط سیاسی، هماهنگی امور اجتماعی و فرهنگی، توسعه شهری و روستایی، مدیریت بحران و هماهنگی امور اقتصادی تعیین شده است.

فرماندار گراش خاطر نشان ساخت: مجموعه فرمانداری این شهرستان با اجرای ۹۳.۴۳ درصد از این شاخص‌ها توانست رتبه برتر را کسب کند.

وی با بیان اینکه وزارت کشور و استانداری بر اساس ارزیابی‌های یک ساله خود فرمانداران برتر را مشخص و آنها را معرفی می‌کند، اظهار داشت: در این ارزیابی که در همه سطوح ماموریت و وظایف با رویکرد رضایتمندی مردم صورت گرفته فرمانداری شهرستان گراش از بین ۲۹ فرمانداری در استان فارس به‌ عنوان دستگاه‌ برتر بیشترین امتیاز را به خود اختصاص داده است.

فرودی ضمن قدردانی از همدلی و هماهنگی مجموعه فرمانداری و بخشداری‌‌های تابعه شهرستان گراش،تصریح کرد: کسب این موفقیت و رتبه نخست در بین شهرستانهای تابعه استان فارس، مرهون تلاشهای مجدانه همکاران خوب و پرتلاش حوزه‌های مختلف در فرمانداری و بخشداری‌های تابعه شهرستان گراش است.

این مطالب را نیز ببینید!

نماز عید سعید فطر در فداغ از نگاه دوربین

نماز عید سعید فطر با حضور برادران و خواهران مومن فداغی به امامت نریمانی؛ روحانی ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.