صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » محمد راستى (فداغی) مشاور رئیس فدراسیون شد

محمد راستى (فداغی) مشاور رئیس فدراسیون شد

با حکم رئیس فدراسیون وزنه‌بردارى؛ محمد راستى (فداغی) مشاور رئیس فدراسیون شد/ راستی: بنیاد برکت در هرمزگان خانه وزنه‌بردارى مى‌سازد

على مرادى رئیس فدراسیون وزنه‌بردارى جمهورى اسلامى ایران با صدور حکمى محمد راستى رئیس هیأت استان هرمزگان را به‌عنوان مشاور خود در این فدراسیون منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومى هیأت وزنه‌برداری هرمزگان؛ طى حکمى از سوى على مرادى رئیس فدراسیون وزنه‌بردارى جمهورى اسلامى ایران، محمد راستى به‌عنوان مشاور رئیس فدراسیون منصوب شد.

در حکم رئیس فدراسیون وزنه‌بردارى خطاب به محمد راستى آمده است؛

احترامأ، نظر به شایستگى، سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالى به موجب این حکم به‌عنوان “مشاور” این فدراسیون منصوب مى‌شوید.

امید است با تعهد، تخصص، توان علمى و سوابق مؤثر و مفیدى که دارید همواره در پرتو توفیقات الهى و عنایات حضرات معصومین علیهم السلام در تحقق و پیشبرد اهداف متعالى فدراسیون موفق و مؤید باشید.

محمد راستى رئیس هیأت وزنه‌بردارى استان هرمزگان در این باره گفت: از حسن اعتماد رئیس محترم فدراسیون نسبت به اینجانب تشکر مى‌کنم و با عنایات خداى بزرگ همه تلاشمان را در جهت تحق اهداف عالیه فدراسیون بکار مى‌بندیم.

وى افزود: یک سال دیگر تا حضور در المپیک ٢٠٢٠ توکیو فرصت داریم و در این خصوص، فدراسیون برنامه‌هاى دقیقى را جهت حضور قدرتمند ملى‌پوشان در این رویداد مهم تدارک دیده است و بنا داریم یکى اردوهاى تیم ملى را به میزبانى بندرعباس یا قشم برگزار کنیم.

رئیس هیأت وزنه‌بردارى هرمزگان با بیان اینکه بزودی کلنگ ساخت خانه وزنه‌برداری استان به زمین زده خواهد شد، اظهار داشت: با پیگیرهاى فدراسیون و همکارى بنیاد برکت به‌دنبال ایجاد خانه وزنه‌بردارى در بندرعباس هستیم و با تحقق این موضوع مهم، گام مؤثرى در جهت رشد و توسعه وزنه‌بردارى هرمزگان برداشته می‌شود.

راستى در پایان تصریح کرد: باید استعدادهای بیشتری در وزنه‌برداری شناسایی و سرمایه‌گذاری شود چراکه در اقصی نقاط کشور چه در بخش دختران و چه پسران استعدادهای زیادی وجود دارد که با حمایت از آنها می‌توان شاهد افتخارآفرینی‌های بیشترى در عرصه‌هاى بین‌المللی باشیم و ما در هرمزگان بخش بانوان را فعال کرده‌ایم و در سال گذشته شاهد کسب عنوان کشورى در این بخش بودیم.

این مطالب را نیز ببینید!

میخ‌کوبی زمین‌های تجاری فداغ توسط بنیاد مسکن گراش

قرار است چندین واحد تجاری در کنار ایستگاه برق و روبه‌روی بوستان حافظ در قالب ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.