صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » اطلاعیه شورای اسلامی فداغ در خصوص شهرک قلعه دولاب

اطلاعیه شورای اسلامی فداغ در خصوص شهرک قلعه دولاب

شورای اسلامی فداغ در خصوص زمین‌های شهرک قلعه دولاب که اخیراً توسط برخی افراد نوشته‌ای با عنوان “برجام فداغی” در فضای مجازی منتشر شده بود، جهت جلوگیری از تشویش اذهان عمومی اطلاعیه‌ای در این رابطه‌ صادر کرد.

قاسم هوشیار، سخنگوی شورای اسلامی فداغ در اطلاعیه‌ای نوشته است: بدین وسیله شورای اسلامی فداغ در خصوص زمین‌های شهرک قلعه دولاب به اطلاع مردم شریف و فهیم و جوانان عزیز می‌رساند، تا امروز هیچ‌گونه نامه‌ رسمی از طرف دهیاری و شورای پنجم به اداره بنیاد مسکن و ادارات مربوطه در مورد حذف الحاق زمین‌های شهرک قلعه دولاب از محدوده روستا ارسال نشده است.

شایعه‌ای که به تازگی با عنوان “برجام فداغی” در فضای مجازی منتشر شده؛ هیچ‌گونه رسمیت قانونی ندارد و کاملاً کذب محض است.

در جلسه‌ای که قبلاً به اتفاق اعضای شورای اسلامی و کارشناس بنیاد مسکن، مهندس دوستی روشن در محل زمین‌های قلعه دولاب برگزار شده بود، با توجه به ناهمواری زمین‌های این منطقه، شورای اسلامی برای واگذاری آن به افراد موافقت نکرد.

در این جلسه؛ مقرر شد طبق تعهد اداره بنیاد مسکن؛ زیرساخت‌های لازم جهت شهرک مذکور فراهم شود تا در این صورت دهیاری و شورای اسلامی موافقت خود را نسبت به واگذاری زمین‌ها اعلام و افراد واجدشرایط را نیز به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی معرفی کنند.

با تشکر از حُسن اعتماد مردم شریف و قشر جوانان عزیز به خادمان خود در شورای اسلامی فداغ

این مطالب را نیز ببینید!

آغاز پروژه آب‌رسانی به شهرک‌های اندیشه و چاه ‌نَبی فداغ

شهرک‌های اندیشه و چاه نَبی فداغ به‌زودی به شبکه لوله‌ کشی آب روستایی متصل و ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.