صفحه اصلی » دسته‌بندی نشده » کشف کیک‌های حاوی قرص در اَرَد و فداغ

کشف کیک‌های حاوی قرص در اَرَد و فداغ

طی بازدیدهایی که توسط پرسنل معاونت بهداشتی در شهر ارد و نیز در فداغ صورت گرفت تعدادی قرص در کیک ، چیپس و ویفر که از مارک های معروف این محصولات بودند کشف شد.

مهندس علیرضا مساح معاون فنی معاونت بهداشت در گفتگو با روابط عمومی در این باره گفت: ” با توجه به گزارشات مردمی، پرسنل این معاونت در بازدیدهای صورت گرفته تعدادی از محصولات حاوی قرص را در شهر ارد و نیز در فداغ، کشف، توقیف و به معاونت بهداشتی ارسال کردند.”

مساح در ادامه افزود: “طرح ضربت و تشدید بازرسی از مراکز تهیه و توزیع و فروش مواد غذایی”در مرکز شهرستان نیز توسط پرسنل معاونت بهداشتی دانشکده علوم پزشکی در حال اجراست و در صورتی که در گراش نیز مواردی کشف شود به اطلاع عموم خواهد رسید.

روابط عمومی علوم پزشکی گراش به نقل از مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت اعلام کرد: کلیه فروشگاهها موظف هستند فرآورده های غذایی را فقط از شرکت های پخش رسمی و مجاز تحویل بگیرند.

در مورد مشاهده جسم خارجی از جمله قرص و کپسول در تعدادی از بسته های فراورده های غذایی از جمله ویفر، کیک و … در برخی مناطق جنوبی کشور ، بررسی ها حاکی است موضوع به هیچ وجه به سطح تولید و پخش کلان مرتبط نبوده است و موارد احتمالی بصورت مشکوکی در سطح عرضه مشاهده یا گزارش شده است.

همشهریان عزیز در صورت مشاهده ی چنین مواردی حتما به سامانه ۱۹۰ اطلاع دهند.

این مطالب را نیز ببینید!

بازدید و بازرسی مشترک کارشناسان معاونت بهداشت و نماینده تعزیرات از اصناف ارد و فداغ

💠 با توجه به شیوع گسترده بیماری کرونا، تشدید روزانه نظارت و بازرسی ها درسطح ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.