صفحه اصلی » بزرگان فداغ » تشکیل اولین جلسه شورای اسلامی با مردم فداغ + انتقاد!!

تشکیل اولین جلسه شورای اسلامی با مردم فداغ + انتقاد!!

اولین جلسه شورای جدید با عنوان واگذاری زمین های شهرک شرقی فداغ با حضور مردم ساعت 20:30 دیشب در مسجد زائرحسینی برگزار شد.


طی این نشست قرار شد شورا به اتفاق مردم روال اداری برای واگذاری زمین های شهرک شرقی و با پیگیری نماینده به واجدین شرایط با نرخ مصوبی که توسط چند کارشناس و ممیّز تعیین می شود واگذار گردد.
در ادامه چندین موارد بعنوان تذکر و یادآوری به شورای محترم ارائه می شود که امید است :
1- قبل از هر چیزی برای مزیّن ساختن و رسمیت پیدا کردن جلسه می بایستی آیاتی از کلام الله مجید تلاوت می شد ، که انجام نشد!!
2- طبق رسومات دنیا و حتی مملکت عزیزمان ایران که رسم است هرگاه شخص یا اشخاصی از پست و مقامی به کنار می روند و نیروی جدید وارد کار می شود ، از افراد قدیمی در این نهاد تقدیر و تشکر به عمل آورند که اینجا هم جا دارد که شورای دوره چهارم از منتخبین دوره سوم نیز تشکر می کردند، این هم که نشد!!
3- قرائت صورتجلسه هم آقایان همایون جهان پناه ( رئیس شورای اسلامی ) و نعمت الله خرّم ( رئیس شورای بخش ) به گوش حضاران رسانیدند و بعلت تداخل صحبت ها ، حاضرین در جمع فکر و گمانه زنی دیگری کردند که لازم بود پس از اتمام سخن دیگری ، دیگری لب به سخن می گشود که هم مردم بهتر متوجه بیانات شوند و هم اینکه دیگر تداخل در صحبت متقابل بوجود نمی آمد!! امید است که در برگزاری جلسات آینده ترتیب و نظم بهتری مهیا و خوشایند تر شود.
4- لازم به ذکر است که با تعداد زیاد مردم هیچ موقع نمی توان تصمیمی قاطع و صحیح گرفت. پس لازم بود چندین نفر از معتمدین و بزرگان هر فامیل در جلسه حضور داشته باشند و مطلقاً به نتیجه ی صحیح و بهتر می توان دست یافت. من باب مثال از هر فامیل یک نفر بعنوان سرپرست انتخاب شود که 20 الی 25 نفر از سران هر فامیل با دعوت خادمان و مسئولین محلی در جلسه با حضور دیگر اقشار تشکیل و برگزار شود.

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

یک دیدگاه

  1. بادرود . اگر مجالس سخنرانی وتشکیل جلسه ها در حسینیه بر گذار شود بهتر است چون قران کریم میفر ماید . ان المسا جده له الله فلا تد عو مع الله احدا .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.