صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ » آسفالت سازی کوچه ها با هزینه خیّرین و ساکنین محلات در حال انجام است

آسفالت سازی کوچه ها با هزینه خیّرین و ساکنین محلات در حال انجام است

خیّرین و ساکنین یک محل از محلات فداغ ؛ آمادگی خود را جهت آسفالت سازی محلّه شان اعلام کردند

برای انجام آسفالت ریزی کوچه ها ، با اعلام آمادگی ساکنین محل ، با همیاری همسایگان و با پرداخت کمترین هزینه در قبال عملیات آسفالت سازی بصورت مشترک شریک این امر مهم شدند و طی دو الی سه روز آینده مراحل زیر سازی و تهیّه آسفالت گرم انجام می گیرد.

 

آسفالت ریزی این محل ، از ابتدای آسفالت جنب منزل سیف الله غلامی به سمت ابتدای آسفالت شده ی حسینیه جامع ( جنب منزل محمد تقی نژاد ) و از طرفی دیگر ( تداوم از منزل غلامی ) بسوی منزل عزیز قادری و متصل شدن آسفالت جدید به ابتدای آسفالت های قدیمی می باشد.

سوالی از شورای اسلامی فداغ

این کار با همکاری شورای اسلامی فداغ و همت مردم خیّر بوده که در پایان از شورای اسلامی درخواست پاسخ به سوالاتی که در ذهن اهالی نقش بسته ، داریم.
جهت آسفالت سازی کوچه ها با همکاری همسایگان و ساکنین محله ها  باید چه مقدار هزینه پرداخت کرد و هزینه هر متر آن دقیقاً چه میزانی است ؟؟

 پاسخ شورا

زیر سازی و آسفالت به اندازه 3 سانتی متر کاملاً استاندارد و با آزمایش آن  برای هر متر آسفالت نیز مبلغ  16000 تومان هزینه دارد.

شما نیز با همیاری و توافق همسایگان می توانید کوچه ها و محلات خود را با بهترین روش و کمترین هزینه آسفالت کنید و رنگ و جلوه ای خاص به آن ها ببخشید.

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

یک دیدگاه

  1. با درود . خدمت جناب محترم عموئی اقای شیخ را شد انصاری
    دامه توفیقه . از اینکه با عنایت ومو هبت الهی قریحه شا عری بشما عنایت فر موده با عث افتخار کل منطقه لارستان هستید ومن از این لطف محروم هستم . من حدود هفتاد سال نه سیگار ونه قلیان استفاده نکردم ولی ا ینک مدت چند سال است که عشقم را از همه چیز بریده ودر صحرا تمام عشقم را به قلیان وچای خلا صه نمو ده ام هر چند شما شکرا له الله با هیچ دود دمی دمساز نیستید لذا خو اهشمندم درباره عشق من به قلیان شعری لطف نما هید که البته بیتی معروف است که .
    بار الهی کم مگردان چار چیز از این مکان .نان گرم و اب سرد و چای داغ وقلیان چاق .
    موفقیت هرچه بیشتر شمارا از ایزد مسئلت دارم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.