نوشته های جدید
صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ » سیمکارت های GSM روستایی (برره ای) در فداغ از دائمی به اعتباری تبدیل شد

سیمکارت های GSM روستایی (برره ای) در فداغ از دائمی به اعتباری تبدیل شد

مخابراتسیمکارت های GSM روستایی یا همان برره ای دیگر به سیمکارت های اعتباری تبدیل شد.

شما از این پس برای استفاده از این نوع خطوط باید همانند سیمکارت های اعتباری همراه اول عمل کنید. یعنی ابتدا آن را شارژ کرده و پس از آن اقدام به استفاده نمائید.
برای اطلاع از باقیمانده حساب و  شارژ مجدد سیمکارت های GSM روستایی ( برره ای )  خود می توانید با شماره ی 4840 تماس بگیرید و یا به مرکز مخابرات فداغ مراجعه نمائید.
این طرح جدید توسط مخابرات پیشنهاد و اجرا شده است.

پایگاه خبری استان فارس نیز در این باره گزارش خود را اینگونه بر روی خروجی سایت قرار داد. رییس اداره روابط عمومی شرکت مخابرات استان فارس در این باره  گفت: ازابتدای آبان امسال،تمام تلفن های سامانه جهانی ارتباطات تلفن های همراه روستایی (GSM) این استان از دائمی به اعتباری تبدیل خواهند شد. و در خصوص مزیت های اعتباری کردن این نوع سیمکارت ها افزودند : مدیریت هزینه ها از سوی مشترک و آگاه شدن از مانده شارژ از جمله مزیت های سیم کارت اعتباری روستایی است.

این اقدام به دلیل توسعه و تغییرسامانه های مخابراتی جی اس ام روستایی و با هدف بهره مندی روستائیان از سرویس های جدید مخابراتی صورت می گیرد. مشترکان می توانند کارت شارژهای 50 و 20 هزار ریالی را از مراکز مخابرات روستایی و اداره مخابرات شهرستان ها تهیه کنند.

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

۵ دیدگاه‌ها

  1. سلام
    توسط پست بانک به فروش میرسه و فعلا فقط 2000 تومانی هست

  2. یه سیم کارت برره ای میخوام

  3. ما تو ایران سه اپراتور تلفن همراه داریم رایتل.ایرانسل.همراه اول..ولی اغایون بخاطر تبعیض بین شهر و روستا این خط بی نام ونشان رو به ما روستاییان تحمیل کردن که هیچگونه امکاناتی از جمره اینترنت پر سرعت رو ساپورت نمیکنه خواهشا همه روستاییان اعتراض کنید به خطir.70

  4. سلام یه سیم کارت روستایی برره میخواستم شماره تماس ۰۹۳۹۳۲۷۹۷۱۰ استان هرمزگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.