صفحه اصلی » بازی و سرگرمی های فداغی » از بین 25 شرکت کننده در مسابقات تنیس روی میز تنها 4 نفر صعود کرد – ادامه مسابقات ، فردا شب

از بین 25 شرکت کننده در مسابقات تنیس روی میز تنها 4 نفر صعود کرد – ادامه مسابقات ، فردا شب

به مناسبت ایام الله دهه فجر مسابقات روستایی عشایری شهرستان گراش در رشته تنیس روی میز  ( پینگ پنگ ) ، در مجتمع تجاری آقای مختار تقی نژاد ( جنب نجّاری برادران رستمی ) با حضور شرکت کنندگانی از فداغ و خلیلی برگزار شد.

در آغاز ، آقای محمد قادری مسئول اجرایی این مسابقات ؛ تمامی قوانین و مقررات لازم را برای برگزاری مسابقات تنیس روی میز به سمع شرکت کنندگان و حضاران رساندند و در پایان از خداوند ؛ موفقیت و پیروزی آن ها را خواستار شدند.
قرعه کشی مسابقات تنیس روی میز در همین مجتمع و در حضور شرکت کنندگانی از فداغ و خلیلی انجام گرفت که شرکت کنندگان ؛ حریفان خود را شناختند و به رقابت پرداختند. این مسابقات بین شرکت کنندگان در ساعت ۹ صبح از سر گرفته شد.
از بین ۲5 شرکت کننده در این مسابقات ، تنها ۴ نفر ( آقایان محمد قادری ، قاسم دست سوز ، محسن باقری و مصطفی قاسم نژاد ) به یک چهارم نهایی راه یافتند که مسابقات بین این ۴ نفر فرداشب و در مجتمع تجاری مختار تقی نژاد برگزار و قهرمان این دوره از مسابقات مشخص خواهد شد.
دیدار یک چهارم پایانی این دوره از مسابقات نیز بین محمد ( غضنفر ) قادری و قاسم دست سوز و در طرفی دیگر محسن باقری و مصطفی قاسم نژاد خواهد بود که برندگان این دیدار ، فینال و بازندگان این دیدار ، مسابقه ی رده بندی را برگزار خواهند کرد.

اسامی شرکت کنندگان در مسابقات تنیس روی میز دهه فجر :
۱- حسام باقری ۲- امرالله خلیلی ۳- محمد رمضانی ۴- علیرضا دست داده ۵- علی قادری ۶- علیرضا خرم دل ۷- وحید رستگار ۸- قاسم رنجبر ۹- محمد قادری ( عزیز ) ۱۰- محمد امین قاسمی ۱۱-محسن باقری ۱۲- مصطفی قاسم نژاد ۱۳- محمد رضا رستمی ۱۴- شهرام هوشیار ۱۵- غلامرضا حسین پور ۱۶- محتشم محتشمی نژاد ۱۷- محمود قادری ۱۸- سید حسین ارجمند ۱۹- محسن راهپیما ۲۰- کامران خرم نژاد ۲۱- علی تقی نژاد ۲۲- مرتضی دارش ۲۳- قاسم غلامی ۲۴- قاسم دست سوز ۲۵- محمد قادری ( غضنفر )

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

۲ دیدگاه‌ها

 1. علی اصغر خاکبیز

  بنام خدا
  سلام به همشهریان عزیزم
  شما را در جریان اولین اطلاعیه از سازمان توزیع سبد کالای خانوار جلب مینمایم
  شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۲

  اطلاعیه شماره (۱) ـ توزیع سبد کالا

  وزارت صنعت، معدن و تجارت در اطلاعیه‌ای زمان و نحوه توزیع سبد کالای مرحله اول را اعلام کرد.

  الف: بر اساس این اطلاعیه

  سرپرستان خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)

  سرپرستان خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور

  سرپرستان خانوارهای مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی (با حقوق مستمری زیر پنج میلیون ریال)

  سرپرستان خانوارهای کارگران مشمول قانون کار و تأمین اجتماعی (با حقوق زیر پنج میلیون ریال)

  سرپرستان خانوارهای کارکنان شاغل و بازنشسته نیروهای دولتی

  سرپرستان خانوارهای طلاب، خبرنگاران، دانشجویان مـتأهل

  می‌توانند سبد کالای مرحله اول خود را شامل ۱۰ کیلوگرم برنج، ۴ کیلوگرم مرغ، ۲ بطری روغن مایع، ۲ بسته پنیر بسته‌بندی شده، ۱ شانه تخم مرغ یا ۲۴ عدد بسته‌بندی شده، از تاریخ یکشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۲ طی ۱۵ روز بتدریج به صورت رایگان از مراکز توزیع ذیل دریافت نمایند.

  ب: مراکز توزیع عبارتند از:

  فروشگاه‌های امکان (کارگران) ـ اسکاد (کارکنان دولت) ـ اتکا (نیروهای مسلح) ـ رفاه (کمیته امداد ـ بهزیستی) ـ سپه (عموم مردم) ـ اتحادیه فرهنگیان (فرهنگیان ـ عموم مردم)

  ج: دریافت سبد کالا منوط به ارائه کارت ملی و کارت بانکی سرپرست خانوار که وجه یارانه به آن واریز می‌شود به مراکز توزیع است. ضمنا آن دسته از افرادی که دارای کارت بانکی نمی‌باشند، می‌توانند با مراجعه به بانکی که حساب یارانه دارند درخواست صدور کارت بانکی نمایند.

  د: سرپرستان خانوار نیروهای مسلح جهت دریافت سبد کالایی از کارت حکمت استفاده نمایند.

  هـ: به منظور صرفه‌جویی در زمان به متقاضیان اکیداً توصیه می‌شود قبل از مراجعه به مراکز توزیع به دو طریق ذیل از تخصیص سبد کالا مطمئن شوند:

  ۱- ارسال کد ملی از طریق پیامک به شماره ۵۰۰۰۴۹۹

  ۲- مراجعه به درگاه اینترنتی http://www.yaranehkala.ir از روز شنبه مورخ ۱۳۹۲/۱۱/۱۲

  و:: فهرست و نشانی مراکز توزیع از طریق مراجعه به در اینترنتی فوق قابل دسترسی است.

  ز: در صورت وجود هرگونه مشکل در دسترسی به کالا لطفا از طریق تلفن گویای شبانه‌روزی ۱۲۴ در سراسر کشور تماس حاصل فرمایید.
  http://www.yaranehkala.ir/
  برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت فوق توجه بفرمایید
  با احترام مجدد : علی اصغر خاکبیز

 2. علی اصغر خاکبیز

  http://www.yaranehkala.ir/

  سبد کالا از یکشنبه توزیع می‌شود

  بنا بر تصمیم جدید دولت، قرار است سبد کالایی رایگان از یکشنبه ۱۳ بهمن‌ماه جاری، در شبکه‌های توزیع منتخب توزیع شود. بر همین اساس، سرپرستان خانوار می‌توانند از طریق سامانه‌های معرفی شده از دریافت یا عدم دریافت سبد کالای خود اطلاع یابند.

  به گزارش ‌مهر، بنا بر اعلام وزارت صنعت، معدن و تجارت، قرار است سبد کالای حمایتی دولت از یکشنبه ۱۳ بهمن ماه به تدریج در سراسر کشور توزیع شود. این سبد کالایی شامل ده کیلوگرم برنج، ۴ کیلوگرم مرغ، دو بطری ۹۰۰ گرمی روغن مایع، ۲ بسته پنیر و یک شانه تخم مرغ است.

  بر این اساس، سرپرستان خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)، سرپرستان خانوارهای تحت پوشش سازمان بهزیستی کشور، سرپرستان خانوارهای مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی با حقوق مستمری زیر پنج میلیون ریال، سرپرستان خانوارهای کارگران مشمول قانون کار و تأمین اجتماعی با حقوق زیر پنج میلیون ریال، سرپرستان خانوارهای کارکنان شاغل و بازنشسته نیروهای دولتی و سرپرستان خانوارهای طلاب، خبرنگاران، دانشجویان متأهل این سبد کالایی را دریافت خواهند کرد.

  این سبد قرار است ‌در ۱۵ روز به تدریج و رایگان از مراکز توزیع ذیل دریافت شود.

  بر این اساس، فروشگاه‌های امکان مرتبط با اتحادیه کارگران، اسکاد مرتبط با کارکنان دولت، اتکا مرتبط با نیروهای مسلح، رفاه برای مشمولان کمیته امداد و بهزیستی و نیز سپه، شهروند و اتحادیه فرهنگیان برای عموم مردم، این سبد کالایی را توزیع خواهند کرد.
  دریافت سبد کالا منوط به ارائه کارت ملی و کارت بانکی سرپرست خانوار که وجه یارانه به آن واریز می‌شود به مراکز توزیع است. ضمن اینکه آن دسته از افرادی که دارای کارت بانکی نیستند، می‌توانند با مراجعه به بانکی که حساب یارانه ‌دارند درخواست صدور کارت بانکی نمایند.

  سرپرستان خانوار نیروهای مسلح نیز می‌توانند جهت دریافت سبد کالایی از حکمت کارت استفاده کنند.

  سرپرستان خانوار می‌توانند قبل از مراجعه به مراکز توزیع از طریق ارسال کد ملی از طریق پیامک به شماره ۵۰۰۰۴۹۹ و مراجعه به درگاه اینترنتی www. yaranehkala. ir از روز شنبه دوازدهم بهمن ماه، از تخصیص سبد کالا مطمئن شوند.

  نشانی مراکز توزیع از طریق مراجعه به درگاه اینترنتی مذکور قابل دسترسی است و هموطنان می‌توانند در صورت ‌هر گونه مشکل در دسترسی به کالا، ‌با تلفن گویای شبانه روزی ۱۲۴ در سراسر کشور تماس بگیرند.

  ‌گفتنی است، سامانه پیامک از امروز فعال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.