صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ » عملیات آسفالت سازی ، مسیر فداغ – دیده بان را مسدود کرد

عملیات آسفالت سازی ، مسیر فداغ – دیده بان را مسدود کرد

عملیات اجرایی آسفالت ( قیرریزی ) مسیر فداغ – دیده بان ، عصر امروز چهارشنبه بیست و سوم بهمن ماه با تلاش شورای اسلامی فداغ و با همکاری اداره راه و شهرسازی شهرستان آغاز شد.

این مسیر به دلیل عملیات قیرریزی تا چند روز آینده مسدود خواهد بود لذا از رانندگان وسائط نقلیه خواهشمندیم از هرگونه تردد در این محور جداً خودداری فرمایند و کمال همکاری را با کارکنان داشته باشند.
قیرریزی مسیر فداغ – دیده بان از ابتدای منزل عزیز پریسایی تا انتهای جاده شن ریزی جنب باغ پناهی به متراژ طولی ۶۰۰ متر و عرض متوسط ۱۰ متر با تلاش های شورای اسلامی فداغ و با همکاری اداره راه و شهرسازی انجام و در هفته آینده آسفالت خواهد شد.

همچنین از ابتدای منزل عزیز پریسایی تا انتهای مسجد صاحب الزمان ( تا در کنار منزل حاج اکبر خرّم نژاد ) امروز قیرریزی شد که آسفالت سازی آن نیز همراه با محور فداغ – دیده بان خواهد بود.
همچنین از اداره راه و شهرسازی شهرستان خواهشمندیم جهت هدایت و آگاهی بیشتر رانندگان ، چه کسانی که با این مسیر آشنا هستند و چه کسانی هم که با این مسیر آشنایی ندارند ، پوسته ها و تابلوهای امنیتی ایجاد نمایند تا شاهد وقوع حوادث احتمالی برای آنها و وسایل نقلیه شان نشویم.
برای انجام این طرح ، هزینه ۱۶۵ میلیون تومانی برآورد شده است.

 

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.