صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ » ایستگاه آتش نشانی فداغ امسال به بهره برداری می رسد

ایستگاه آتش نشانی فداغ امسال به بهره برداری می رسد

مهندس جمشیدی ریاست محترم بنیاد مسکن شهرستان گراش از بهره برداری و اتمام احداث ساختمان آتش نشانی فداغ در سال جاری خبر داد.

در پنجشنبه هفته گذشته بیست و یکم فروردین ماه ، مهندس جمشیدی ریاست محترم بنیاد مسکن گراش همراه با کارکنان این اداره با امام جمعه محترم این شهرستان دیدار کردند.

به گزارش دفتر امام جمعه شهرستان گراش ، در ابتدای جلسه حجت الاسلام والمسلمین حسینی امام جمعه ی شهرستان گراش ، طی بیاناتی ضمن تبریک سال نو ، از رئیس اداره بنیاد مسکن و همچنین کارکنان این اداره خواست تا بهره برداری ها و کارهای ناتمام با سرعت هر چه زودتر انجام شود تا از هدفمان دور نمانیم.

رئیس بنیاد مسکن شهرستان گراش ،  گزارش عملکردی از کارهای انجام شده را بیان کرد که از مهمترین موارد این گزارش می توان به بهسازی روستاهای اطراف شهرستان گراش علی الخصوص روستای خلیلی ، احداث ساختمان آتش نشانی در فداغ که امسال به اتمام می رسد و مجوز 307 سند مسکونی صادر شده اشاره نمود.

همانطور که ملاحظه می کنید ؛ ساختمان ایستگاه آتش نشانی فداغ  تا مرحله اسکلت فونداسیون و اسکلت فلزی پیشرفت کار داشته و همچنین در این سال ها با این وضعیت خود باقی مانده است که از مسئولین محترم شهرستان و شورای اسلامی فداغ  خواهشمندیم جهت هر چه سرعت بخشیدن به مرحله بهره برداری آن ، پیگیری های لازمه را انجام دهند.

 

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.