صفحه اصلی » خبرهای روز فداغ » دیدار جعفرپور و فرودی با مردم روستای محمدزینا

دیدار جعفرپور و فرودی با مردم روستای محمدزینا

به منظور بررسی مسائل و مشکلات و پیگیری مطالبات مردم روستای محمدزینا ، جعفرپور نماینده مردم شهرستان های لار ، گراش و خنج در مجلس شورای اسلامی ، فرودی فرماندار و مسئولین دستگاه های اجرایی گراش با مردم این روستا دیدار و به بررسی کمبودها و خواسته های آنان پرداختند.

جعفرپور ، فرماندار و مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان گراش پس از دیدار با مردم بخش اَرَد ، زینل آباد ، آغصه ، خلیلی ، فداغ ، به روستای محمدزینا رفتند و مسائل و مشکلات این روستای محروم را نیز بررسی کردند.

 
ساخت خانه بهداشت ، مدرسه راهنمایی ، ایجاد فضای سبز در محدوده روستا ، سدّ آبی ، رفع کمبود امکانات ورزشی و احداث زمین فوتبال و والیبال و . . . درخواست های شورای اسلامی ، دهیاری و اهالی روستای محمدزینا از جعفرپور و فرماندار در نشست مردم و مسئولین بود.

 
همچنین ؛ مردم این روستا ، پیرامون مشکلات پیش رو در طرح های هادی روستایی و به وجود آمدن مشکلات و ایجاد موانع جهت احداث ساختمان و واحدهای مسکونی با جمشیدی رییس اداره بنیاد مسکن گراش صحبت کردند.

 

نشست مردم و مسئولین در روستای محروم محمدزینا (1) نشست مردم و مسئولین در روستای محروم محمدزینا (2) نشست مردم و مسئولین در روستای محروم محمدزینا (3) نشست مردم و مسئولین در روستای محروم محمدزینا (4) نشست مردم و مسئولین در روستای محروم محمدزینا (5) نشست مردم و مسئولین در روستای محروم محمدزینا (6) نشست مردم و مسئولین در روستای محروم محمدزینا (7) نشست مردم و مسئولین در روستای محروم محمدزینا (8) نشست مردم و مسئولین در روستای محروم محمدزینا (9)

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.