صفحه اصلی » خبر مدارس » کلنگ ساخت یک مدرسه خیّرساز در محمدزینا به زمین زده شد

کلنگ ساخت یک مدرسه خیّرساز در محمدزینا به زمین زده شد

با توجه به فرسوده بودن ساختمان مدرسه دبستان پیام نور محمدزینا و محروم بودن این روستا از یک واحد آموزشی نو ساز ، کلنگ ساخت یک مدرسه شش کلاسه با اعتبار بیش از سه میلیارد ریال توسط خیّر گراشی با حضور مدیرکل نوسازی و تجهیزات مدارس استان فارس ، فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان و محلی در روستای محمدزینا به زمین زده شد.

به گزارش علی عباسی خبرنگار فداغ آنلاین در روستای محمدزینا ، امروز ساعت 9 صبح ، کلنگ احداث ساختمان نوساز دبستان پیام نور به همت خیّر گراشی با حضور فرماندار گراش ، مدیر کل نوسازی و تجهیزات مدارس استان فارس ، رییس شورای بخش مرکزی و شورای اسلامی فداغ ،  مدیر آموزش و پرورش و جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان گراش به زمین زده شد .

IMG-20150309-WA0038

این مراسم با قرائت آیاتی از کلام الله مجید در دبستان پیام نور شروع شد. پس از آن و در حاشیه آیین کلنگ زنی ، درویشی مدیر آموزش و پرورش ، مهندس فرودی فرماندار گراش و دست نیان مدیرکل نوسازی و تجهیزات مدارس فارس سخنرانی کردند.
ساختمان نوساز این واحد آموزشی در محل دبستان پیام نور بر روی زمینی به مساحت 450 متر مربع با اعتبار بیش از سه میلیارد ریال توسط خیّر گراشی ساخته می شود.

IMG-20150309-WA0026عباسی دهیار روستای محمدزینا در ادامه گفت : از طرف دهیاری و شورای اسلامی از مدیر کل نوسازی و تجهیزات مدارس فارس ، فرماندار ، مدیر آموزش و پرورش ، مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان ، رییس شورای بخش مرکزی ، رییس شورای اسلامی فداغ ، محمد سلیمی مدیر مدرسه پیام نور محمدزینا ، معلمان و اهالی شریف و ولایتمدار این روستا که در این مراسم شرکت نمودند تقدیر و تشکر می شود.

کلنگ احداث مدرسه خیرساز در روستای محمدزینا فداغ (1)
بدین وسیله از عمل خدا پسندانه ی شما خیّر گرامی و نماینده تان که در ساخت مدرسه ، مکان تعلیم و تربیت ، آموزش علم و دانش و پژوهش و جایگاه مطالعه و تامل علمی و محل آموختن مهارت های زندگی اهتمام ورزیده و گامی بزرگ در این راه برداشته اید  ، به پاس این توفیق عظیم ، به رسم ادب و  ارادت و در کمال افتخار و در نهایت امتنان ، تقدیر و تشکر ویژه اهالی روستای محمدزینا و نمایندگان مردم در شورای اسلامی و دهیاری این روستا محضر پر فیضتان اعلام می گردد.

 

از درگاه حضرت احدیت پیشگامی در عمل نیک توام با عزت و عظمت سدید و عمر مدید مسالت داریم.

 کلنگ احداث مدرسه خیرساز در روستای محمدزینا فداغ (2) کلنگ احداث مدرسه خیرساز در روستای محمدزینا فداغ (3) کلنگ احداث مدرسه خیرساز در روستای محمدزینا فداغ (4) کلنگ احداث مدرسه خیرساز در روستای محمدزینا فداغ (5) کلنگ احداث مدرسه خیرساز در روستای محمدزینا فداغ (6) کلنگ احداث مدرسه خیرساز در روستای محمدزینا فداغ (7) کلنگ احداث مدرسه خیرساز در روستای محمدزینا فداغ (8) کلنگ احداث مدرسه خیرساز در روستای محمدزینا فداغ (9) کلنگ احداث مدرسه خیرساز در روستای محمدزینا فداغ (10) کلنگ احداث مدرسه خیرساز در روستای محمدزینا فداغ (11)  کلنگ احداث مدرسه خیرساز در روستای محمدزینا فداغ (13) کلنگ احداث مدرسه خیرساز در روستای محمدزینا فداغ (14) کلنگ احداث مدرسه خیرساز در روستای محمدزینا فداغ (15)

این مطالب را نیز ببینید!

تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ

مراسم تودیع و معارفه فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای فداغ فردا برگزار می ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You can add images to your comment by clicking here.